Vztahy a příběhy

Šestičlenná rodina si plní sen a jezdí po zemi v karavanu! Budete žasnout!

Jezdíte v létě do kempu pod stan, nebo máte dokonce přívěs, ve kterém týden bydlíte? Tak si zkuste představit, že v něm žijete celý rok a jezdíte z místa na místo! Že je to úžasná představa? Nebo naopak je to nepředstavitelné? Tahle americká šestičlenná rodina takhle funguje. Vyměnila městský život za přírodu a stereotyp za zábavu a každodenní vzrušení. Jejich fotografie na Instagramu mluví jasně. Je to paráda!

Matka zapsala 44 důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Neuvěříte!
Jak poznat, jestli bude dobrý otec? Zaměřte se na tohle!
Příběh: Janu nutil manžel rodit doma, zakazoval jí tišení bolesti
Sestry dvojčata mají stejně staré dcery, ačkoli děti zatím nechtěly
Co vzkázal dětský lékař všem bojácným matkám? Jeho vyznání vás dojme!
Má rozštěp, řekl lékař a navrhl potrat. Dítě si nechala. Jak vypadá teď?
Pětiletá holčička má neuvěřitelné vlasy! Rodiče sklízejí ostrou kritiku
Škodí hádky s partnerem vašim dětem? Záleží na tom, jak probíhají, říká studie!
Jak vycházet s partnerem po rozvodu? Pět tipů, jak zůstat i pak dobrými rodiči!
Matka dostala 1616 injekcí, aby mohla porodit svou dceru
Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Přifoukni prsa, zachraň vztah. Už žádné …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku