Vztahy a příběhy – manželství, rodičovství, láska | Super mámy

Vztahy a příběhy

Tohle vzkázal dětský lékař všem bojácným matkám! Dojme i vás?

Dětský lékař Sam Hay má ordinaci v australském Sydney a jako doktor pracuje od roku 2005. Svou kariéru zahájil jako armádní lékař a šestkrát byl nasazen v Afghánistánu. V současnosti se stará jako lékař především o dětské pacienty. A ani trochu mu nevadí, když mu matky neustále volají a navštěvují ho se svými potomky i tehdy, když se zdá, že o nic nejde. Na svém blogu a Facebooku uveřejnil tenhle krásný dopis, který věnoval právě matkám!

Když se narodila, vešla se do dlaní. Jak vypadá malá bojovnice dnes?
Hrajte na honěnou, zpívejte, pořádejte bitvy, upečte koláč! Jak ještě zlepšíte vztah s dětmi?
Je opravdu geniální? Čtyřletá dívka má IQ 140 a umí číst už od dvou let!
Mám dceru s Downovým syndromem. Vytoužené dítě se narodilo postižené, rodiče ale nelitují
Nejlepší kamarádky neplánovaně otěhotněly ve stejnou dobu. Počtvrté!
Dojemná svatba! Nevěsta měla dceru na zádech po celou dobu obřadu
Otec změnil jméno syna na přání své matky, zatímco jeho žena spala po císaři!
Čerstvá babička: 10 věcí, které vás mohou zaskočit
Horoskop na rok 2019: Čeká nás rok kontroly a řešení vztahů
Měla obří břicho, porodila trojčata a teď ukazuje, jak vypadá její tělo
Video
Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku