Vztahy a příběhy

Nudné fotky dětí? Zapomeňte! Tohle dokáže máma tří dětí

Všichni rodiče se snaží zaznamenat prchavé okamžiky dětství a mačkají spoušť u chytrých telefonů či fotoaparátů, aby zachytili to, co jejich potomci právě prožívají. Někteří jdou ale v tomhle dokumentování dál, třeba jako Vanessa Riverová z Kalifornie, matka tří dětí. Ta vytváří skutečně originální snímky svých dětí, které vyprávějí doslova pohádkové příběhy. Jak se vám líbí?

5 věcí, které tento rok určitě s rodinou vyzkoušejte!
Máme oddělené ložnice a je to skvělé! Vážně, a v čem?
Devítka mladých lidí dostala šanci rozjet kariéru v rámci projektu Tvoje šance
Šestičlenná rodina si plní sen a jezdí po zemi v karavanu! Budete žasnout!
Matka zapsala 44 důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Neuvěříte!
Jak poznat, jestli bude dobrý otec? Zaměřte se na tohle!
Příběh: Janu nutil manžel rodit doma, zakazoval jí tišení bolesti
Sestry dvojčata mají stejně staré dcery, ačkoli děti zatím nechtěly
Co vzkázal dětský lékař všem bojácným matkám? Jeho vyznání vás dojme!
Má rozštěp, řekl lékař a navrhl potrat. Dítě si nechala. Jak vypadá teď?
Video
720p 480p 360p 240p
Vozíte děti v autě v zimní bundě? Je to smrtelně nebezpečné, už to …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku