Zdraví a nemoci – prevence i léčba dětských nemocí | Super mámy

Zdraví a nemoci

7 nečekaných změn, které vás čekají, když vysadíte hormonální antikoncepci

Rozhodla jste se, že už nebudete užívat hormonální antikoncepci? Chcete otěhotnět nebo vám z nějakého důvodu nevyhovuje? Nemusíte to vlastně nijak zaznamenat, ale připravte se na to, že se to na vašem těle může v následujících dnech, týdnech, či dokonce měsících projevit. Některé příznaky mohou dokonce připomínat těhotenství. Nicméně nejde o nic nebezpečného a časem negativní projevy odezní.  

Nové šokující doporučení! Dětem do dvou let tablet do ruky nepatří
Tamara Klusová prožila den se znetvořenou tváří. Proč to udělala?
Puberta dívek stále častěji začíná už v osmi letech. Proč?
Zvracení v autě: Co dělat, aby dětem nebylo špatně?
Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte
Na angínu většinou nejsou nutná antibiotika! Bohužel, lékaři je stále dávají
Batole málem zemřelo kvůli popcornu, matka si to stále vyčítá
Druhy antikoncepce: Která je spolehlivá a které se nedá tolik věřit
Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí jíst!
7 signálů, že byste měli změnit dětského lékaře. Tohle by profík dělat neměl
Video
Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku