Výchova a škola

Před a po: Jak ze starého nábytku vyrobit kuchyňku pro děti

Kuchyňka jako vánoční dárek? Proč ne, skvělý nápad! Můžete jít a koupit svým dětem hotovou plastovou či dřevěnou kuchyňku podle toho, co vám vaše peněženka dovolí. Nebo nějakou kuchyňku vyrobit, ideálně ze starého vyřazeného kusu nábytku. Je to překvapivě efektní řešení a na vás je, zda ho pojmete jako překvapení pro děti nebo zda budete kuchyňku vyrábět spolu s nimi. 

Chcete vychovat vášnivého čtenáře? 5 důvodů, proč si číst se školákem!
Jak dítě připravit na zápis do školy a kdy žádat o odklad
Když dítě zlobí: Už jste vyzkoušeli aktivní ignoraci?
Zpověď přísné matky: Zavedla jsem tahle čtyři pravidla, nikdy je nezruším!
Jak poznáte špatnou chůvu? Tohle by vás mělo varovat!
Je vaše dítě osamělé a nemá žádné kamarády? Tohle s tím můžete udělat
Věk 14 let, pohlaví ženské, diagnóza deprese. Příčina? Sociální sítě!
7 nečekaných způsobů, jak malé dítě vyznává lásku rodičům
Potíže s chováním dítěte: Co je ještě normální a co už je za hranou?
Máte doma krmítko? Zapojte se do sčítání ptáků! Už tenhle víkend
Video
720p 480p 360p 240p
Vozíte děti v autě v zimní bundě? Je to smrtelně nebezpečné, už to …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku