Rozzařte s příchodem jara váš šatník. Opatřete si jedinečné barevné kousky!

Foto: www.different.cz
Sdílej na facebooku
21. března  2016 
 00:00

Příchod jara je vždy dlouho očekávaná událost. Nemůžeme se dočkat, až budeme moci odhodit těžké kabáty, kozačky, huňaté šály a čepice na dno skříně a měnit je za lehký trenčkot s balerínami. Protože příroda na jaře hýří všemi barvami, měli byste do svého šatníku přidat také několik veselých kousků, které váš jarní outfit rozzáří. Buďte barevná super máma.

Veselá a unikátní móda

Móda zajímá a láká spoustu z nás. Málokdo se jí ale začne věnovat naplno. Znepokojení či nespokojenost s nabídkou trendy oblečení na českém trhu dokáže vyjádřit téměř každý. Ale jen naprosté minimum z nás je s tím ochotno něco dělat. A právě skupinka takovýchto „srdcařů“ vyjádřili své rozčarování nad českou módní scénou svým bojem proti šedi a fádnosti.  Od roku 2008 se značka Different snaží na český trh přivést vždy něco nového, originálního, s čím budete spokojeni.

Autor: www.different.cz

Trocha španělské vášně

Jestli ve vás i přes mateřské povinnosti stále dřímá vášeň, žár a nespoutaný duch neskrývejte ho uvnitř. Dejte mu průchod ve formě živelného oblečení, které pro vás připravila značka Desigual. Návrháři této známé značky přenáší španělský temperament prostřednictvím jedinečných vzorů, kombinací barev a materiálů na oblečení, ve kterém rozhodně nebudete šedou myší.

Autor: www.different.cz

Nebojte se váš šatník ozvláštnit veselými barvami a neobvyklými vzory. Vybočte z řady a ukažte, že i žena na mateřské dovolené může mít styl a být cool. Oblečte šaty zářící barvami a nebojte se být smyslnou ženou. Pokud přeci jen nechcete svou vášeň dávat světu na odiv, můžete se pestrobarevným vzorům oddat v pohodlí domova a odpočívat v kruhu rodiny v příjemném župánku nebo pohodlných domácích kalhotách.

Autor: www.different.cz

Že nechcete zdobit jen sebe, ale celou rodinu. Není problém! Na webu obchodu Different si můžete vybrat zajímavé kousky pro vašeho manžela i děti. Každý kousek oblečení je unikátní a ihned získá pozornost okolí. Vaše dítko se vám tak v davu rozhodně neztratí. Pociťte kouzlo Desigualu na vlastní kůži!

Autor: www.different.cz

Boty jako třešnička na dortu

Každé botky, které obujete, by měly podtrhnout váš outfit a dodat mu ten pravý šmrnc. Vybírejte je vždy pečlivě a s vědomím, že botičky jsou tou tečkou za vaším stylem. Temperamentní španělský outfit, tak výborně vyzdvihnou barevné botky Melissa. Tyto střevíčky nejsou pastvou jen pro oči, potěší také svou nezaměnitelnou vůní, kterou provoníte každé místo, kam vkročíte.

Autor: www.different.cz

Na dlouhých vycházkách se svou drobotinou oceníte především pohodlnost materiálu, ze kterého jsou botičky vyrobeny. Dejte konec puchýřům a různým otlakům, na jarní procházky se skvěle hodí plastové tenisky Melissa z nové kolekce pro jaro 2016, které najdete hned v několika veselých barvičkách.

Autor: www.different.cz

Na pochůzky nebo na kávičku s kamarádkou můžete nazout zmíněné tenisky, nebo roztomilé balerínky nebo sandálky, kterých brazilská značka nabízí nespočet. Můžete vybírat nejen z různých barev, abyste sladila svůj outfit, ale i stylů. Nevěříte? Z dílny Melissa pochází klasické balerínky, botky ozdobené mašličkami či kytičkami, baleríny s otevřenou špičkou nebo jen pospojované z několika pásků. Novinkou jsou i střevíčky a sandálky svým stylem připomínající barokní krajku, které jistě promění v princeznu každou z nás. Známá a lahodící vůně jahodové žvýkačky, kterou známe z dětských let, je už jen dovedením botek k dokonalosti. 

Sdílej na facebooku
Autor: komerční prezentace

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Týden čtení dětem: Alespoň dvacet minut denně!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku