Ženy se nechávají na oslavu kojení tetovat. Hájí kojení na veřejnosti

Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
3. září  2016 
 06:00

Kojení je velmi intimní záležitost, na kterou se jen tak nezapomíná. Spousta žen se proto rozhodla, že vzdá kojení hold – a to tak, že si ho nechají symbolicky vytetovat na své tělo. Jako matky v naší galerii. Svoje tetování pyšně předvedly na Instagramu, Facebooku a Twitteru.

Před pár lety rozhodli administrátoři internetové sítě Facebook odstraňovat fotky kojících žen, což způsobilo nemalou odezvu. Během několika dní podepsaly virtuálně petici desítky tisíc lidí. Mluvčí Facebooku reagoval, že fotografie, které odhalují bradavku nebo ňadro, porušují pravidla Facebooku. Jedna z iniciátorek petice Kelli Romanová z USA petici nazvala: Haló, kojení není obscénní! Tehdy celý incident rozpoutal bouřlivou diskusi na téma kojení na veřejnosti. A některé matky reagovaly po svém – jako ty v naší galerii. Nechaly si akt kojení dokonce vytetovat na své tělo!

GALERIE: Originální mateřské tetování

Jak říká jedna z matek, je to vyjádření určitého postoje a taky sdělení světu, že kojit i na veřejnosti není nic, za co by se měly ženy stydět. Tohle tetování je jakýmsi malým prostředkem boje kojících matek a taky důrazná informace o tom, že se nenechají odradit od toho, aby i nadále kojily na veřejnosti. Proč by na tom mělo být něco špatného? Co si myslíte vy – a nechaly byste si udělat na oslavu kojení podobné tetování?

Pravda o kojení: Tabu, dřina nebo skvělý zážitek?

Pravda o kojení: Tabu, dřina nebo skvělý zážitek?

Když jsem před pár dny narazila na fotografie, které zveřejnila Melina Nastazia, úplně mě to dojalo. Její snímky zachycující kojící ženy s dětmi jsou…celý článek

 

 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku