Mateřství

Fotografka ukazuje tělo žen po porodu! V módních časopisech je neuvidíte!

Ženské tělo prochází v těhotenství mnoha změnami, a i když nám časopisy představují nejrůznější celebrity, které hned po porodu vypadají naprosto dokonale, realita je obvykle trochu jiná. Photoshop snadno a rychle odstraní strie, uvolněnou kůži či pokleslá prsa. Ne že by snad nemohla existovat žena, která vypadá i po porodu třech dětí skvěle. Většina z nás ale vypadá nefiltrovaně spíše jako tyhle ženy na fotkách fotografky Jade Beallové.

Tohle nejím! Holčička, které nechutná avokádo, dělá neuvěřitelné grimasy
Děti mě vůbec nezajímaly, bála jsem se, že budu špatná máma!
Aby vaše děťátko dobře spalo
Na co se děti pořád ptají rodičů? Víte, jak na jejich otázky správně odpovědět?
Manžel nechápal, z čeho je jeho žena tak unavená. Tak mu to namalovala!
Matky tráví s dětmi více času, ale duchem jsou mimo. Souhlasíte?
10 typů matek, na které narazíte ve škole. Kam patříte vy?
Přiznání: Monte hračky, bare boty, bio mrkev? Tohle všechno nedělám!
Nudí vás culíky a copy? Matka napletla dceři na hlavě celou abecedu!
Neříkejte mé dceři, že je to její nevlastní sestra, prosí matka
Video
720p 480p 360p 240p
Tohle nejím! Holčička, které nechutná avokádo, dělá neuvěřitelné …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku