Video, které vás rozesměje do pěti sekund! Pes, který sebere holčičce popcorn

360p240p
Tahle smějící se holčička rozesměje do deseti sekud i vás
VIDEO: Youtube.com / Kyoot Kids
Sdílej na facebooku
12. června  2016 
 06:00

Smích je zdraví prospěšný a podle předního českého psychiatra a propagátora léčby smíchem Karla Nešpora bychom se měli smát každý den, i když není čemu. Věříme, že jste se dnes již zasmáli, i tak se ale podívejte na dívenku, která vás svým smíchem doslova nakazí. Dáváme vám pět vteřin, než se začnete smát s ní!

Naši předkové i bez studií amerických vědců věděli, že veselá mysl je půl zdraví. Smích má ale skutečně prokazatelně pozitivní vliv na imunitu, podporuje odolnost vůči infekcím nebo nádorovým onemocněním. Snižuje stres, prospívá srdci a oběhové soustavě, uvolňuje svaly. Karel Nešpor, přední český psychiatr, používá smích s úspěchem v léčbě pacientů trpících závislostmi. Má v zásobě cvičení a techniky, která rozesmějí i ty, kteří procházejí těžkým obdobím. A my jsme našli holčičku, která by mohla svým smíchem s úspěchem léčit.

Těší se na popcorn, ale jejich pes vždycky přijde a kousíček té dobroty sní. Dívenku to kupodivu nijak nefrustruje, naopak propadá čím dál tím větším záchvatům smíchu. Podívejte se a bavte se s vědomím, že vlastně děláte skvělou věc pro své zdraví!

Hit: Jak okamžitě utišit plačící dítě? Mrkněte na trik zkušeného pediatra!

Hit: Jak okamžitě utišit plačící dítě? Mrkněte na trik zkušeného pediatra!

Tipů a triků na utišení plačícího dítěte jste jistě vyzkoušela a vyslechla mnoho. Podívejte se na to, jak si s miminky poradí Robert Hamilton, americký…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.
Video
720p 360p
Týden čtení dětem: Alespoň dvacet minut denně!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku