Batole | Super mámy

Batole

Žádný úsměv ani pohled do očí? Tři varovné signály autismu u batolat!

Na úvod dobrá a špatná zpráva. Výzkumy jasně ukazují, že včasná diagnostika je nesmírně důležitá pro výrazné zlepšení chování a stavů, které jsou obvykle spojeny s autismem. Na druhou stranu je ale u malých dětí velmi obtížné rozpoznat příznaky a viditelné odchylky, které naznačují, že nejspíše není něco v pořádku. Čeho je dobré si všímat?

Zvracení v autě: Co dělat, aby dětem nebylo špatně?
Od kdy mohou děti vajíčka? Co nejdříve! A klidně jedno vejce denně, radí vědci
Tohle nikdy neříkejte! Věty, kterými rodiče ubližují dětem ze všeho nejvíc
Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí jíst!
Nemá ruce, přesto podá plačícímu bráškovi dudlík! Ten kluk dojímá internet
25 jídel, která děti nechtějí. Neuvěříte, proč jim nechutnají!
Tohle děti naučte, aby neměly ploché a bolavé nohy. Funguje to!
15 nejlepších potravin pro děti: Díky nim budou zdravější a chytřejší!
Nejčastější chyby při usazování dětí do autosedačky
Aby vaše děťátko dobře spalo
Video
Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku