Batole

Dej si džus, potřebuješ vitaminy: Které rady babiček o výživě neplatí?

Také jste strávili polovinu oběda ve školní jídelně vymýšlením strategie, jak pronést talíř s nedojedeným jídlem mezi učitelským dozorem a ještě uniknout ostrému příkazu kuchařky, který vás jednoznačně pošle to celé "dojíst"? Dnes už bychom mohli argumentovat studiemi dietologů a obezitologů, podle kterých nutit děti dojídat u nich může vypěstovat špatné stravovací návyky a klidně i obezitu. Které rady a poučení našich maminek týkající se jídla a stravování už zas tak úplně neplatí?

Rodiče nemohli uvěřit svým očím! Dva psi pomohli batoleti utéci z postýlky
Bohyně kojení: Líbí se vám tyhle kontroverzní a přitom něžné fotky?
Sjíždíte na skluzavce s potomkem na klíně? Už to nikdy nedělejte!
Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne
20 vět, které byste dětem měli říkat místo "nebreč, prosím tě"
Babičky, tohle nedělejte! 10 věcí, které naštvou rodiče vašich vnoučat
7 věcí, kterými děti vytáčejí své rodiče úplně nejvíc
Takhle vypadá život s batoletem! Vtipná kreslířka skvěle zachytila mateřství
8 největších chyb, kvůli kterým vaše dítě špatně spí. Neděláte je taky?
Pětiletý kluk vymyslel geniální metodu zavazování tkaniček
Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku