Kontroverzní otázka: Líbáte své děti na rty? Jako Victoria Beckham

Victoria Beckham
Foto: Instagram.com
Sdílej na facebooku
14. července  2016 
 06:00

Ano, je to krásné! Ne, proboha, proč to dělá? Tak nějak by se daly shrnout reakce, které vzbudila někdejší zpěvačka a dnes módní návrhářka Victoria Beckham. Na Instagramu zveřejnila fotografii, na níž líbá svou pětiletou dceru Harper přímo na rty. 

"Všechno nejlepší!" Napsala Victoria Beckham pod fotku, na níž při koupání v bazénu líbá na rty svou dceru, která o víkendu slavila své páté narozeniny. Výsledek? Pět a půl tisíce komentářů od lidí, kteří pocítili potřebu její fotku pochválit, nebo naopak kritizovat. 

FOTOGALERIE: Victoria a její dcera Harper

Někteří fanoušci, kteří sledují její Instagram, to považují za roztomilé, část to ale má za zvrácenost, která mezi rodiče a děti nepatří. BBC dokonce neváhala oslovit odbornici na etiketu Liz Brewer, která na tom sice nespatřila vyloženě závadné chování, ale podle ní jde o přece jen neobvyklý přístup. S tím, že je na každém rodiči, jak dává dětem najevo lásku, ale mělo by to být příjemné i jejich potomkům. Podle odbornice to nejspíše nikomu moc příjemné není. 

"Proboha, to už nebudou ani matky moci líbat na rty své děti, aby to někomu nevadilo?" znějí hlasy pod článkem. Nám to přijde celkem normální. Vždyť zjevně šlo jen o krátké políbení, navíc k narozeninám. Rozhodně více, než když Victoria dcerku nedávno vzala do nehtového studia. 

Jak rostou děti celebrit: Podívejte se na Suri Cruise, Harper Beckham nebo dceru Madonny

Jak rostou děti celebrit: Podívejte se na Suri Cruise, Harper Beckham nebo dceru Madonny

Dceři herců Toma Cruise a Katie Holmes, tmavovlasé parádnici Suri, bude příští rok deset, stejně jako Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, která se cítí být více…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku