Takhle vyrostly děti celebrit! Suri Cruise, Harper Beckham a malý Pljuščenko

Takhle teď vypadá Suri Cruise
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
26. listopadu  2018 
 06:00

Dceři herců Toma Cruise a Katie Holmes, tmavovlasé parádnici Suri, bude příští rok třináct, stejně jako Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, která se cítí být více chlapcem než dívkou. A pamatujete si na Lourdes Leon, dceru zpěvačky Madonny a jejího trenéra? Té už je dvaadvacet. 

Suri Cruise mívala pověst nejrozmazlenějšího dítěte Hollywoodu, které má vše, na co si prstem ukáže, ať už šlo o hračky nebo neuvěřitelnou spoustu oblečení. To se trochu změnilo, když se její rodiče – herci Tom Cruise a Katie Holmes – rozešli. Suri vyrůstá víceméně jen s matkou a ta ji drží více zkrátka. A nebývá tak k vidění třeba v lodičkách na podpatku. Na druhou stranu se dokáže tvářit jako každý otrávený puberťák. 

Nej jména? Jakub a Eliška, narodila se i Naděje, Mišela, Mladen či Fausto

Nej jména? Jakub a Eliška, narodila se i Naděje, Mišela, Mladen či Fausto

Čeští rodiče jsou v pojmenovávání svých potomků stále odvážnější. Hodně se jich sice stále drží těch jmen, která se dávají nejčastěji, nebo u nich…celý článek

Hodně svérázná je Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, dcera další herecké dvojice, která už s etaké coby pár rozpadla. Brad Pitt a Angelina Jolie mají celkem šest dětí, ať už vlastních nebo osvojených. Už několik let  poutá pozornost médií dvanáctiletá Shiloh, která chce, aby ji všichni včetně rodičů brali jako kluka, kterým se cítí být. Oba rodiče ji naprosto podporují. 

Daleko méně se toho ví o Lourdes Leon, dceři popové hvězdy Madonny, jejímž otcem je trenér Carlos Leon, kterému je  hodně podobná. Lourdes má přitom v zámoří pověst hvězdy, alespoň mezi teenagery. Spolu s matkou má svou vlastní módní značku Material Girl Collection, která svým názvem odkazuje na jeden z Madonniných hitů. 

Populární je také Harper, čtvrté dítě a jediná dcera páru Victoria a David Beckham. Módní návrhářka a fotbalista dceru celým jménem pojmenovali Harper Seven Beckham, přičemž "sedm" v jejím jménu odkazuje mimo jiné na číslo dresu, v němž hrával její otec, rodina navíc uvedla, že sedmička je jejich šťastným číslem. Dívka se navíc narodila v červenci, tedy sedmém měsíci roku. Sedmiletá Harper bývá opakovaně označována za jedno z nejlépe oblékaných dětí showbyznysu. 

A velice populární je také Alexander Pljuščenko, pětiletý syn slavného krasobruslaře a jeho druhé ženy Jany Rudkovské. Dobývá svět jako dětský model, poslední dobou navíc udivují i jeho krasobruslařské kousky. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku