Takhle vyrostly děti celebrit! Suri Cruise, Harper Beckham a malý Pljuščenko

Takhle teď vypadá Suri Cruise
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
26. listopadu  2018 
 06:00

Dceři herců Toma Cruise a Katie Holmes, tmavovlasé parádnici Suri, bude příští rok třináct, stejně jako Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, která se cítí být více chlapcem než dívkou. A pamatujete si na Lourdes Leon, dceru zpěvačky Madonny a jejího trenéra? Té už je dvaadvacet. 

Suri Cruise mívala pověst nejrozmazlenějšího dítěte Hollywoodu, které má vše, na co si prstem ukáže, ať už šlo o hračky nebo neuvěřitelnou spoustu oblečení. To se trochu změnilo, když se její rodiče – herci Tom Cruise a Katie Holmes – rozešli. Suri vyrůstá víceméně jen s matkou a ta ji drží více zkrátka. A nebývá tak k vidění třeba v lodičkách na podpatku. Na druhou stranu se dokáže tvářit jako každý otrávený puberťák. 

Nej jména? Jakub a Eliška, narodila se i Naděje, Mišela, Mladen či Fausto

Nej jména? Jakub a Eliška, narodila se i Naděje, Mišela, Mladen či Fausto

Čeští rodiče jsou v pojmenovávání svých potomků stále odvážnější. Hodně se jich sice stále drží těch jmen, která se dávají nejčastěji, nebo u nich…celý článek

Hodně svérázná je Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, dcera další herecké dvojice, která už s etaké coby pár rozpadla. Brad Pitt a Angelina Jolie mají celkem šest dětí, ať už vlastních nebo osvojených. Už několik let  poutá pozornost médií dvanáctiletá Shiloh, která chce, aby ji všichni včetně rodičů brali jako kluka, kterým se cítí být. Oba rodiče ji naprosto podporují. 

Daleko méně se toho ví o Lourdes Leon, dceři popové hvězdy Madonny, jejímž otcem je trenér Carlos Leon, kterému je  hodně podobná. Lourdes má přitom v zámoří pověst hvězdy, alespoň mezi teenagery. Spolu s matkou má svou vlastní módní značku Material Girl Collection, která svým názvem odkazuje na jeden z Madonniných hitů. 

Suri Cruise, Alexander Pljuščenko, Harper Beckham a další dětské módní ikony, které udávají trendy

Suri Cruise, Alexander Pljuščenko, Harper Beckham a další dětské módní ikony, které udávají trendy

Zatímco některé celebrity dělají všechno pro to, aby se jejich děti nepodařilo nikomu vyfotografovat, jiné je klidně prezentují, případně z nich dokonce…celý článek

Populární je také Harper, čtvrté dítě a jediná dcera páru Victoria a David Beckham. Módní návrhářka a fotbalista dceru celým jménem pojmenovali Harper Seven Beckham, přičemž "sedm" v jejím jménu odkazuje mimo jiné na číslo dresu, v němž hrával její otec, rodina navíc uvedla, že sedmička je jejich šťastným číslem. Dívka se navíc narodila v červenci, tedy sedmém měsíci roku. Sedmiletá Harper bývá opakovaně označována za jedno z nejlépe oblékaných dětí showbyznysu. 

A velice populární je také Alexander Pljuščenko, pětiletý syn slavného krasobruslaře a jeho druhé ženy Jany Rudkovské. Dobývá svět jako dětský model, poslední dobou navíc udivují i jeho krasobruslařské kousky. 

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Branky, body, kokoti: Jaké máte dneska kalhotky? A prasák v čele Senátu!

Branky, body, kokoti: Jaké máte dneska kalhotky? A prasák v čele Senátu!

Někomu to ujede jednou za život a řekne nějakou totální blbost. A někdo si na tom postaví živnost. Jako třeba novopečený šéf Senátu a dlouholetý člen…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku