Nejlepší dětství: Otec nafotil idylické léto, které malí synové strávili na venkově

Beze slov
Foto: Adrian C. Murray/Boredpanda
Sdílej na facebooku
3. července  2016 
 00:00

Možná je to kýč. Nebo spíš určitě je. Ale snímky, které nafotil loni v létě fotograf Adrian C. Murray, jsou taky hodně působivé, plné klidu a vzpomínek na dětství. A přesně takové pocity jimi chtěl autor v dnešním poněkud rušném světě vyvolat. 

"Bylo to fantastické léto, které si moji synové skvěle užili," tvrdí autor, který se rozhodl o některé fotografie podělit se čtenáři webu boredpanda.com. Další jsou k vidění na jeho Facebooku

FOTOGALERIE

Kluci se jmenují Emerson a Greyson, loni jim bylo dva a jeden rok. Snímky vznikaly během návštěv u prarodičů. Jejich otec Andrew tvrdí, že všechna místa, která navštěvují, vždycky pořádně prozkoumají. 

Je mu přitom jasné, že kluci si tyto společné zážitky nebudou pamatovat, a to byl jeden z důvodů, proč se je rozhodl dokumentovat pomocí fotoaparátu. Tvrdí také, že fotky nijak zvláště neupravuje, aby jejich atmosféra zůstala co nejvěrnější. 

Novější fotografie vznikaly během uplynulého roku především doma a ke dvěma malým klukům přibyla ještě sestřička Ellington. 

Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky

Dětství snů: Působivé snímky sourozenců, kteří vyrůstají na venkově bez školy a elektroniky

Novozélanďanka Niki Boon vyrůstala coby malá na venkově a stejné dětství, jak dodneška vzpomíná, se rozhodla dopřát i svým čtyřem dětem. I v dnešní…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
5. - 6. týden: Na mateřství jsou nejhorší pocity beznaděje
5. - 6. týden: Na mateřství jsou nejhorší pocity beznaděje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku