Výchova dětí

Jak naučit děti lyžovat? Proč je lepší spolehnout se na instruktora

Pokud jde o vztah k lyžování, dělí se rodiče na tři části – jedna nelyžuje a neučí to ani děti, další učí děti lyžovat sama a poslední je svěřuje instruktorům. Právě to může být ten nejlepší způsob – ani ne tak proto, že si díky tomu od dětí odpočinete a nemusíte se s jejich učením rozčilovat, ale protože profesionálové to umí nejlépe.   

Když dítě zlobí: Už jste vyzkoušeli aktivní ignoraci?
Chování dospívajících: Co je normální a co už patologické?
Rodičovské návyky, které jsou pro děti nebezpečné! Proč tolik škodí?
5 věcí, které tento rok určitě s rodinou vyzkoušejte!
Jako z pohádky! Kouzelné fotky ze zimního lesa, které nafotila matka dvou dcer
Kde je ta moje kočka? Holčička dostala dárek, který jí utekl
Tys ho nechal celý den v pyžamu! A ještě spolu paříte na počítači
Nepovedené vánoční fotky dětí: Očekávání versus realita!
Proč a jak děti učit vděčnosti? Teď o svátcích máte jedinečnou příležitost!
Vánoce v královské rodině: Co jedí k večeři a proč si dávají dárky jindy než ostatní?
Video
720p 480p 360p 240p
Vozíte děti v autě v zimní bundě? Je to smrtelně nebezpečné, už to …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku