Výchova dětí

9 emocí, které škodí vašim dětem! Pomozte jim, aby je ovládly

Že žádná monstra neexistují? Ale můžou, jen nejsou vidět a jsou pro děti doslova destruktivní. Jsou to nežádoucí emoce, které můžou přijít maskovaně v podobě hněvu, zlosti, vzteku, žárlivosti, sobectví či extrémního strachu. Zde je seznam těch nejdůležitějších, které dětem škodí.

Váš puberťák lže! Jak na to reagovat a co rozhodně nedělat
Děti potřebují hranice. 5 tipů, jak je nastavit a neříkat přitom jenom "ne"
Co dělají otcové lépe než matky? Naučte se to od nich!
Tohle všechno našla u dětí v pokojíčku! Matka úlovky nafotila
Takhle už se dětí neptejte! Jak se s nimi bavit, aby nám něco řekly?
Máte nadané nebo geniální dítě? Takhle to zjistíte! Jak ho vychovávat?
Máte citlivého syna? Co od vás coby od mámy skutečně potřebuje?
10 způsobů, jak projevit svým dětem lásku každý den. Znáte je taky?
Muž vybral své ženě oblečení na každý den. Výsledek vás překvapí!
Tohle nikdy neříkejte svým dětem, když pláčou! Proč?
Video
1080p 720p 480p 360p 240p
Pobavte se! 28 tipů, jak se vážně nestarat o miminko!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku