Olomouc provoněly burgery a klobásky. Odstartoval tu F.O.O.D. piknik

360p
F.O.O.D. piknik v Olomouci právě odstartoval!
Foto: BPŽ
Sdílej na facebooku
9. září  2017 
 10:00

Prosluněná sobota je ideální na piknik. A pokud váháte, kam vyrazit, zamiřte do Olomouce. Na Korunní pevnůstce se koná F.O.O.D. piknik a čekají vás skvělé pralinky, dortíky, burgery, wrapy, piknikové koše a koncert. A časopis F.O.O.D. pokračuje ve svých oslavách 10. narozenin. 

Počasí nám přeje a tak pokud jste z Olomoucka, není lepší sobotní program než F.O.O.D. piknik- tedy dnes v sobotu 9. 9. v Korunní pevnůstce. Časopis F.O.O.D. slaví desáté narozeniny, a jak jinak je oslavit než pořádnou akcí. 

Vstup je samozřejmě zdarma a řadu dobrot můžete i zdarma ochutnat. Na prvním pikniku v Praze před týdnem generální partner akce Kaufland rozdal rozdal 200 litrů vína, 100 litrů piva, 230 kilogramů grilovaného masa a klobásek a 170 kilogramů pomazánek.

Čekají na vás i odlehčené wrapy s meggle cotage chessem a panna cotou, ochutnejte paraořechový olej, ženšenové čaje, bezlepkové čokoládové donuty z kuchyně Gourmet Academy, salát s grilovaným kuřetem Supreme, který připraví Martin Škoda, Blu detox limonáda a Detox čajové mojito z čajů Kusmi tea.

Zásadní info:

Kdy: 9. 9. 2017 v Olomouci – Korunní pevnůstka, od 11 do 18 hodin

Více informací najdete TADY

360p
F.O.O.D. piknik v Olomouci právě odstartoval! • VIDEO: 

 

Stánků s různým občerstvením je samozřejmě mnohem víc jen namátkou jsou tady dortíky, pralinky, dobroty z levandule, čekají na vás kuchaři i farmáři. A na závěr vše zakončí koncert.

Léto ještě nekončí. Užijte si skvělé jídlo na F.O.O.D. pikniku v Olomouci

Léto ještě nekončí. Užijte si skvělé jídlo na F.O.O.D. pikniku v Olomouci

Pražský F.O.O.D. piknik už máme za sebou a skvěle se vydařil. Pokud jste se do metropole nedostali, nezoufejte. Tuto sobotu 9. září se totiž koná repete…celý článek

Na F.O.O.D. pikniku nejvíce letěly burgery! Akci si užili dospělí i děti

Na F.O.O.D. pikniku nejvíce letěly burgery! Akci si užili dospělí i děti

Fanoušci dobrého jídla a nových gastronomických projektů se už poněkolikáté sešli na pikniku časopisu F.O.O.D. Ten letošní byl opravdu vydařený. Poznalo…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Kam o víkendu: Krajinou kolem pivovaru nebo na festival pro batolata?
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku