Na F.O.O.D. pikniku nejvíce letěly burgery! Akci si užili dospělí i děti

Co všechno jsme ochutnali na F.O.O.D. pikniku
VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ
Sdílej na facebooku
4. září  2017 
 13:08

Fanoušci dobrého jídla a nových gastronomických projektů se už poněkolikáté sešli na pikniku časopisu F.O.O.D. Ten letošní byl opravdu vydařený. Poznalo se to třeba podle toho, že se člověk těžko rozhodoval, jakou pochoutku si dá, tak velký byl výběr. 

Počasí, ač jsme se obávali, vyšlo na jedničku a zůstali jsme v suchu. To samozřejmě také přispělo k dobré náladě. Pro návštěvníky bylo připraveno hned několik zón, kde si mohli v klidu a v sedě sníst to, co si u stánků koupili. Dorazila také spousta dětí, na které se v programu myslelo jako vždycky a mohly se zabavit spoustou her, soutěží a vyfotit se s oblíbenými oživlými postavičkami z animovaných filmů.

Podívejte se na předávání dortu!

F.O.O.D. piknik – předávání dortu • VIDEO: 

Největší fronty byly klasicky na burgery, které se připravovaly hned v několika food tracích a stáncích, ale v masové konkurenci obstál i stánek s pravou španělskou paellou od El Romero, zabodovaly i Avocado street bistro, pravé palačinky z Galetky nebo slovenská specialita pagáčky z pekárny pod Vyšehradem.

Divoženka rozlévala vlastní bezovou limonádu, mohli jste okusit všechny možné druhy vína nebo pravý český cider ze Ciderie Kliment ze Všenor. 

Nestihli jste F.O.O.D. piknik v Praze? Nenechte si ho ujít v sobotu 9. září v Korunní pevnůstce v Olomouci  všechny informace najdete na webu Food Pikniku. Vstup je zdarma. 

Tohle na ně platí! Tři tipy, které zabraly na vztek u tří synů

Tohle na ně platí! Tři tipy, které zabraly na vztek u tří synů

Naše kolegyně Markéta Novák Matějková má tři syny. A také tři způsoby, jak reagovat na dětský vztek, protože na každého z kluků platilo a platí něco…celý článek

Kate a William čekají třetí dítě. Jak by se mohlo jmenovat?

Kate a William čekají třetí dítě. Jak by se mohlo jmenovat?

Vévodkyně Kate a princ William oznámili světu radostnou novinu: Čekají další miminko. Princ George a princezna Charlotte se tak dočkají třetího sourozence.…celý článek

Sdílej na facebooku
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku