Tipy na knihy, tipy na výlety, kam vyrazit s dětmi | Super mámy

Tipy redakce

Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pokud dětem aspoň občas kupujete knížky, nejspíše víte, že nabídka je široká. Někdy až moc. Najít v záplavě titulů nově vydanou dobrou knihu bývá těžké. I proto rodiče často pořizují knížky prověřené roky - na jednu stranu jsou fajn, na druhou je to škoda. Naštěstí existují akce jako Knihozemě v jejímž rámci vychází tento týden dvanáctka knih pro děti od batolat do zhruba dvanácti let, které můžeme jedině doporučit. 

Vezměte děti na náplavku! Ratolest Fest se koná už tuhle sobotu
Tohle je bude bavit víc než škola! Vezměte děti na Veletrh vědy
Tomáš Klus šéfredaktorem časopisu Maminka! Jak mu to šlo?
Díky, mami, za prázdniny! Děti osamělých matek mohou mít hezké léto i díky vám
Open House Praha 2019 má skvělý doprovodný program pro děti
Udělejte si radost ke Dni matek. Objednejte si časopis Maminka se slevou
Kašpárek už nechce žít v tomto světě! Skončí v Bohnicích?
Můj porod, moje síla! Uvidíme se na festivalu o porodech a porodnicích?
Pamatujete si na tyhle knížky? Albatros slaví 70 let a vydává oblíbené retro tituly
Moderní velikonoční výzdoba: Návod jak na to v 7 krocích
Video
Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku