Tipy na knihy, tipy na výlety, kam vyrazit s dětmi | Super mámy

Tipy redakce

PŘEDPLATNÉ! Časopis Maminka se speciálem o cestování a dárkem pro děti

Časopis Maminka se zaměřuje jak na období těhotenství a kojeneckého věku, tak na fyzický i psychický vývoj každého dítěte až do předškolního věku. Díky tomu, že mezi jeho spolupracovníky patří renomovaní odborníci z oblasti gynekologie, porodnictví, pediatrie či psychologie, přináší svým čtenářkám vždy stoprocentně důvěryhodné informace ze všech oblastí, které se založení rodiny a následné výchovy dětí týkají. Maminka ovšem není jen o dětech, věnuje se také ženské kráse, psychologii a rodinným vztahům.

Film Moje svoboda: Třicet slavných autorů  připomíná výročí sametové revoluce
Za vysvědčení knihu! Od komiksů přes fantasy k supermeganejhorším dětem
Na cesty s dětmi: Povedené batohy, šikovné ledvinky a hry, které zaženou nudu
Tatínkovské číslo Maminky je tu. Jak si vedl šéfredaktor Tomáš Klus?
Kam s dětmi? Na balet o kávě se slevou!
Skanzen, štola, trolejbus! Plzeňsko láká rodiny na festival Industry Open
Skvělá zábava pro celou rodinu! Festival moderního kutilství Maker Faire se blíží
Vezměte děti do muzea nebo na balet! Navíc tip na skvělou výletní aplikaci
Týden čtení dětem už od soboty. Kam můžete s dětmi vyrazit?
Děti, čtěte! Festival představí to nejlepší z dětské literatury
Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku