Před a po: Žena ukázala, co s její postavou udělalo těhotenství a rodinný život

...
Foto: Facebook/Mum on the Run
Sdílej na facebooku
14. září  2016 
 10:00

Blogerka Laura Mazza na facebooku píše především o svém životě s dětmi. A s ničím se netají, což je fajn, protože některé rodičovské zápisky vypadají jako procházka poněkud nepravděpodobnou růžovou krajinou. To Laura se s tím moc nemaže, a tak klidně dala na web svoji fotku, která ukazuje, jak moc se její tělo změnilo kvůli dětem. 

Žádné strie, žádné jizvy. Ploché břicho díky cvičení i dietám. Postava, která odpovídá požadavkům dnešní doby. A pak střih, stejná žena o pár let později, poté, co přivedla na svět dvě děti. Dvě fotky, které na web dala blogerka Laura, dost dobře vypovídají o tom, jak se změní tělo a nejen ono, když se žena stane matkou. 

 

Blogerka vzpomíná, že ani před otěhotněním nebyla dobrá postava zadarmo - držela přísnou dietu, jedla v podstatě jen bílkoviny, trochu zeleniny, žádné pečivo či přílohy a k tomu hodně cvičila. "Lidi mě obdivovali," přiznává s tím, že jí to vlastně dělalo dobře a že svoje tehdejší tělo měla vážně hodně ráda. 

Vyzkoušeli jsme: Chytrá chůvička pro milovníky moderní elektroniky

Vyzkoušeli jsme: Chytrá chůvička pro milovníky moderní elektroniky

Milujete moderní techniku, bez chytrého telefonu nedáte ránu a vyhovuje vám, když vám elektronika se spoustou funkcí usnadňuje život, protože je skutečně…celý článek

Dneska už vypadá jinak. Pořád dobře, ale postavě v plavkách by leckdo mohl něco vytknout. Laura sama píše o tom, jak je její postava zaoblená, se striemi, jak se na stehnech i jinde objevuje celulitida a její břicho už rozhodně není ploché. "Jím všechno, rýži, koláče i čokoládu," říká lakonicky s tím, že i tak jí z 99 procent zdravě, ale sní toho více a někdy je tak unavená, že si dá něco zakázaného. Třeba dvacet kuřecích nuget najednou. A občas nějaké to víno. 

Ale měla problém. Cítila se docela dobře, když si v devět večer dala něco k jídlu a přitulila se k manželovi na pohovku, ale neměla svoje nové tělo ráda. Na rozdíl od toho, které měla kdysi. Teď se to snaží změnit, protože podle ní i měnící se tělo k životu patří a zaslouží si obdiv za to, co už dokázalo. Sama tomu chce pomoci tím, že hodlá jíst co možná nejvíce zdravě, aby se celkově cítila lépe.

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Která je vaší favoritkou?

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Která je vaší favoritkou?

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
5. - 6. týden: Na mateřství jsou nejhorší pocity beznaděje
5. - 6. týden: Na mateřství jsou nejhorší pocity beznaděje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku