Těhotenství a porod – jednotlivé týdny, rady, tipy | Super mámy

Těhotenství a porod

Domácí potrat: Přišla jsem o dítě, ale nechtěla jsem do nemocnice

Když Klára (31) potřetí otěhotněla, byl to pro ni trochu nečekaný šok. Do té doby všechno šlo podle plánu, svatba, do roka dítě, po dvou letech další. Teď bylo starším dětem pět a sedm a Klára a manžel si zrovna pochvalovali, že už jsou z nejhoršího venku a že už je děti tolik neomezují. Ale stejně se na třetí dítě začali oba těšit, hlavně Klára. Předpokládala, že všechno půjde hladce jako vždycky. Jenže tak to nakonec nebylo. Tohle těhotenství nevyšlo. V devátém týdnu skončilo samovolným potratem. Mladá žena líčí, jak to bylo dál. 

Čím dál odvážnější! Podívejte se na nejlepší porodní fotky roku 2019
7 nečekaných změn, které vás čekají, když vysadíte hormonální antikoncepci
Takhle vypadají ženy, které rodily. Proč se nechaly vyfotit?
Druhy antikoncepce: Která je spolehlivá a které se nedá tolik věřit
Tohle jsou reálná těla žen po porodu! V čem se liší od celebrit?
Kluci málem zemřeli v děloze, teď mezi sebou dvojčata mají mimořádně silnou vazbu
Nestudoval jsem dvacet let medicínu, abych si k vám klekal! Šup na kozu
Je odsávačka mateřského mléka nutnost?
Můj porod, moje síla! Podporujeme festival o porodech, pomoci můžete i vy
Těhotná hadí žena. Tance u tyče se nevzdala ani s břichem a při porodu
Video
Šokující experiment! Odešlo by vaše dítě s neznámým člověkem také?

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku