Otázky, které by se měly zakázat

Některé otázky asi lidem vyletí z pusy dřív, než o nich začnou přemýšlet. Jinak by si je přece odpustili. Klasikou je „a kdy už budeš mít dítě?“ v případě ženy, které je plus minus třicet a zatím se na rodinu necítí. Anebo cítí, ale z nějakého důvodu to nejde. Když už je dítě na světě, následuje otázka „a kdy bude další?“ provázená navíc potutelným pohihňáváním se. Tázající se nezarazí ani před úvahami, zda by to měl být kluk, nebo holka. A jistě, ani dvě děti vás neuchrání před dalšími dotazy! Ani tři. A vlastně ani čtyři. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku