Video články – zajímavosti, tipy a triky pro maminky | Super mámy

Video

Branky, body, kokoti: Nejsi panna? Šup do registru. Prasáka vybojoval mistr Jan

Mistr Jan Saudek už toho v životě naplácal dost a bohužel – moudrost stáří pořád nikde. Tentokrát se pustil do rychlobruslařky Martiny Sáblíkové a je z toho pěkný prasák týdne s náběhem na ocenění za celoživotní dílo! Oceňujeme také boží plány běloruských politiků na registr souložících teenagerek, o italských soudech a jejich pohledu na sexuální obtěžování a znásilnění ani nemluvě. Dejte si další díl vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti! 

Testujeme s dětmi: Jak se dětem psalo a kreslilo s pery a fixy Pilot?
Můj porod, moje síla! Podporujeme festival o porodech, pomoci můžete i vy
Nemá ruce, přesto podá plačícímu bráškovi dudlík! Ten kluk dojímá internet
Dítě má klíště? Panika je zbytečná. Videonávod: jak se ho zbavit
Školní retro: 15 věcí, které jste určitě do školy nosili taky
Fotila selfie každý den od čtrnácti do dvaadvaceti. Jak se změnila?
Tohle děti naučte, aby neměly ploché a bolavé nohy. Funguje to!
15 nejlepších potravin pro děti: Díky nim budou zdravější a chytřejší!
Elsa a Anna opět udeří, vrací se Ledové království. Tady je ukázka
Táta filmoval dceru od narození do plnoletosti. Její proměna stojí za vidění!
Video
Branky, body, kokoti: Nejsi panna? Šup do registru. Prasáka…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku