Video články – zajímavosti, tipy a triky pro maminky | Super mámy

Video

Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za vyzkoušení!

Když o prázdninách prší, je to nuda. Vy byste si nejradši zalezla s knížkou pod deku, ale vaše dítě vyžaduje zábavu a vám už pomalu dochází nápady, jak mrňouse zaujmout. Jde to i bez televize nebo pohádek na DVD. Tady je 40 skvělých nápadů, jak zabavit děti, když je venku ošklivé počasí. 

Okamžitě vypadněte, zakřičela žena na gynekologa. Proboha, proč to udělala?
Bohyně kojení: Líbí se vám kontroverzní a přitom něžné fotky?
Jak dítě připravit, aby bez stýskání zvládlo tábor? Nejezděte pro něj!
Branky, body, kokoti: Panenská blána pro manžela, prasák pro hvězdu muzikálů!
Zakrýváte dítě v kočárku plenkou? Už to radši nikdy nedělejte!
Tatínkovské číslo Maminky je tu. Jak si vedl šéfredaktor Tomáš Klus?
Umí vaše dítě kotrmelec? Proč je to tak důležité?
Neuvěříte, jak se tvářil tenhle otec u porodu! Budete brečet smíchy
Šokující experiment! Odešlo by vaše dítě s neznámým člověkem také?
Kam s dětmi? Na balet o kávě se slevou!
Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku