Video články – zajímavosti, tipy a triky pro maminky | Super mámy

Video

Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pokud dětem aspoň občas kupujete knížky, nejspíše víte, že nabídka je široká. Někdy až moc. Najít v záplavě titulů nově vydanou dobrou knihu bývá těžké. I proto rodiče často pořizují knížky prověřené roky - na jednu stranu jsou fajn, na druhou je to škoda. Naštěstí existují akce jako Knihozemě v jejímž rámci vychází tento týden dvanáctka knih pro děti od batolat do zhruba dvanácti let, které můžeme jedině doporučit. 

Branky, body, kokoti: Za všechno můžou matky! Jak na starou, aby byla zticha?
Tomáš Klus šéfredaktorem časopisu Maminka! Jak mu to šlo?
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video vám odhalí pravdu!
Díky, mami, za prázdniny! Děti osamělých matek mohou mít hezké léto i díky vám
Psycholožka: Jak u dětí poznáte závislost na počítačových hrách?
Tamara Klusová prožila den se znetvořenou tváří. Proč to udělala?
Pozor, dítě, které vyděšeně křičí ze spaní, nikdy nebuďte! Víte, co jinak hrozí?
Můj porod, moje síla! Uvidíme se na festivalu o porodech a porodnicích?
Branky, body, kokoti: Když suchar vtipkuje a černá díra je jen pro chlapy
Matky se oblékají stejně jako dcery. Komu to sluší a komu méně?
Video
Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku