Video

Pobavte se! 28 tipů, jak se vážně nestarat o miminko!

Ať už máte doma malinké miminko nebo poněkud odrostlejší potomky, bezpochyby vás někdy přepadaly a stále přepadají pochybnosti ohledně toho, zda se o děti staráte dobře. Je to dřina. Ale dá se na to jít i s humorem, jak ukazují autoři následující téměř třicítky návodů, jak se o děti skutečně (ne)starat! 

Branky, body, kokoti: Prasáci, co mlátí ženský, a matky, které můžou za všechno!
Hit: Jak okamžitě utišit plačící dítě? Mrkněte na trik zkušeného pediatra!
Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o alimentech!
Branky, body, kokoti: Malý prsa? Zakázat! Práce pro holky pořád za míň peněz
Testujeme s dětmi: Jak dopadly sešity Oxford?  Tohle na ně říkají děti
Lékař otočil dítě v břiše do správné polohy. Jak to dokázal?
Takhle skvěle se vydařil F.O.O.D. piknik na pražské Ladronce
Branky, body, kokoti: Jakl káže o volebním právu žen, víla míří do Senátu!
33 známých žen nahrálo vzkaz matkám, které zůstaly s dětmi samy
Pětiletá holčička má neuvěřitelné vlasy! Rodiče sklízejí ostrou kritiku
Video
1080p 720p 480p 360p 240p
Pobavte se! 28 tipů, jak se vážně nestarat o miminko!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku