Výživa dětí – kojení příkrmy, zdravá výživa | Super mámy

Výživa dětí

10 pochoutek, které jsme jedli jako malí. A přežili jsme!

Cukry a zase cukry! Mnoho dětí dnes sladkosti vůbec nesmí. Jejich rodiče dbají na zdravý životní styl, což je naprosto v pořádku. Nic se však nesmí přehánět. Vzpomínáte si, co jsme jedli jako malé děti? Takový šumák slízaný z ruky byl pro nás naprosto senzační pochoutka. A co teprve jedlý papír nebo jedlé mýdlo? Tady je deset sladkostí, které jsme jako malí milovali, a přežili jsme to bez následků. 

To jsou rozdíly! Co jedí rodiny z celého světa a kolik za to utratí?
25 jídel, která děti nechtějí. Neuvěříte, proč jim nechutnají!
15 nejlepších potravin pro děti: Díky nim budou zdravější a chytřejší!
Pravda o kuřecích nugetách: Proč je dětem raději nedávat, ačkoli je tak milují
Tohle nejím! Holčička, které nechutná avokádo, dělá neuvěřitelné grimasy
Tohle rodiče netuší! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte
Takhle vypadají školní obědy v USA, ve Francii a na Ukrajině. Jak dopadlo Česko?
Kdy dítě z faldíků vyroste a kdy už je prostě tlusté? Pozor na to!
10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí jíst!
Nenuťte děti, aby jedly zeleninu! Proč k ní mají takový odpor? Budete se divit
Video
Branky, body, kokoti: Nejsi panna? Šup do registru. Prasáka…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku