Výživa dětí

Nenuťte děti, aby jedly zeleninu! Proč k ní mají takový odpor? Budete se divit

Myslím, že spousta matek mi dá za pravdu, že přinutit dítě, aby jedlo „zdravou a prospěšnou“ zeleninu, je někdy téměř nemožné. Čím víc děti totiž nutíme, tím víc ji nenávidí. Proč k ní mají takový odpor? Podle mnoha studií za to může evoluce a zakořeněný pocit ohrožení z nebezpečných druhů rostlin! Nutit tedy děti konzumovat zeleninu nemá smysl.

Máte tlusté dítě? Možná doma moc uklízíte! Takhle to souvisí
Dej si džus, potřebuješ vitaminy: Které rady babiček o výživě neplatí?
Tahle jídla by mělo dítě do jednoho roku jíst rukama! Víte proč?
Kdy dítě z faldíků vyroste a kdy už je prostě tlusté? Pozor na to!
Tohle rodiče netuší! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte
Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?
Otec kojil novorozené miminko. Chtěl jsem být dobrý táta, vzpomíná
Kukuřičné lupínky dětem nedávejte. Čím jim škodí?
Dáváte potomkům tmavé pečivo? Chyba! 7 omylů o dětech a jídle
Pravda o baby karotce: Podívejte se, jak se doopravdy vyrábí
Video
1080p 720p 480p 360p 240p
Pobavte se! 28 tipů, jak se vážně nestarat o miminko!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku