Výživa dětí – kojení příkrmy, zdravá výživa | Super mámy

Výživa dětí

Nechce jíst? Dítě do jídla nenuťte! Mohli byste mu jídlo zprotivit

Skutečně spoustu práce má dětský organismus mezi prvním a třetím rokem života. Nervové buňky v mozku se vyvíjejí nejrychleji za celý jeho život a výška batolete se zdvojnásobí. Je vcelku jasné, že potřebuje skutečně kvalitní přísun živin. Co potomkovi dávat, aby měl všeho dostatek a správně se vyvíjel? Poradí vám odborníci z iniciativy Vím, co jím. 

16 potravin, bez kterých se vašim teenagerům nepovede moc dobře
Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte
Dejte hlas týmu, který připravil nejlepší svačinku!
A co svačí vaše děti? Soutěž Zdravá 5 přináší tipy na zdravé jídlo
Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí jíst!
Takhle vypadají školní obědy v USA, ve Francii a na Ukrajině. Jak dopadlo Česko?
10 pochoutek, které jsme jedli jako malí. A přežili jsme!
To jsou rozdíly! Co jedí rodiny z celého světa a kolik za to utratí?
25 jídel, která děti nechtějí. Neuvěříte, proč jim nechutnají!
15 nejlepších potravin pro děti: Díky nim budou zdravější a chytřejší!
Video
Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku