Jsem matka a kdo je víc? | Supermámy

Jsem matka a kdo je víc?

Jako příznivec veřejné dopravy za sebou mám tisíce cest MHD nebo vlakem. A říkám upřímně, mezi cestujícími, kteří dokážou lézt na nervy, občas hrají prim matky s dětmi. Nemám tím vůbec na mysli to, že moderní bytelný kočárek zabere v tramvaji notný kus místa, to je v pořádku.

Ale když si tam takové ženy s kočárky stoupnou tři, nechají děti hulákat na celý vůz, samy si hlasitě povídají a ještě se tváří jako královny ze Sáby? 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Tohle vědí sociální sítě o vašich dětech! Úplně je to šokovalo

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku