Děti mezi přáteli? Raději ne

Kdysi mi nějaký moudrý člověk řekl, že není rozumné mít vlastní potomky mezi přáteli a facebooku. Přišlo mi to přehnané, ale teď, když ti velcí přesáhli věk patnáct plus, rozhodně mu dávám za pravdu. Jednak vám to umožní psát vlastní někdy dokonce vtipné hlášky, aniž by se vám potomek útrpně smál. A hlavně, ušetří vás to trapných momentů nad tím, čemu na webu přitakává vaše dítě, co se mu líbí a co a hlavně jak! komentuje. Mimochodem, pokud si myslíte, že když máte dítě v přátelích, máte přehled o tom, s kým se baví a tím pádem ho máte pod kontrolou, jste vedle. Ty nejzajímavější debaty nejspíše vede po chatu, který vidí jen on a protistrana. A navíc,  dospívající dítě byste pod kontrolou pořád mít stejně neměli. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku