SRPŠ aneb zvláštní forma sebemrskačství

Jakákoli výmluva je mi dost dobrá, abych nemusela do školy na rodičovské schůzky. Zajímá mě, jak si moji potomci vedou, ale klidně tam kvůli tomu přijdu jindy a proberu to s učiteli sólo, většinou s tím nemají problém. Ale špatně snáším to, co na schůzkách provozují někteří rodiče. Dokáží se dvacet minut dohadovat o tom, zda má příspěvek na výtvarku činit 89 nebo 95 korun ročně a dalších dvacet rozebírat, že jejich Petřík nejí tlusté maso a přesto mu ho v jídelně už dvakrát dali a co s tím teda budeme dělat? Já vážně nevím, pardon. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy