Slečno, vítejte v naší kuchyni | Supermámy

Slečno, vítejte v naší kuchyni

Malé děti, malé trapasy, velké děti, velké trapasy. A situace, ve kterých se člověk cítí trochu nesvůj. Mezi mé nové zkušenosti v této oblasti patří setkání s dívkou nejstaršího syna. Nevím jak ostatní rodiče, ale já prostě nevím, jak mluvit s partnery našich (skoro) dospělých dětí. Zvláště takhle ve dvě odpoledne, když toho dne poprvé opustí jeho dětský pokojík a jdou si spolu dělat jídlo, oba v hodně neformálním oblečení nebo županu. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Tohle vědí sociální sítě o vašich dětech! Úplně je to šokovalo

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku