Výsledky RTG? To ne, to vám neřeknu

Moje děti letos v zimě nebyly nemocné, ale rozhodly se, že si to vyberou teď skoro na konci. Takže máme doma nějakou virózu ve více vydáních, dost možná je to rovnou chřipka. Teplota se dvou z dětí drží už týden a tak je praktická doktorka poslala na rentgen, aby se vyloučil zápal plic.

Jak to dopadlo, těžko říci - lékařka na rentgenu, která by snímky popsala, k mání nebyla. A laborantka nevěděla, kdy se vrátí. Ale že se nemám bát, že paní doktorce určitě zavolá naší paní doktorce... Když jsem projevila zájem, že zavolám rovnou já, koukala na mě ta dobrá žena, jako bych spadla z Marsu, a na prosbu o kontakt na doktorku jako na drzost roku. "To vám fakt nedám..." Ok, našla jsem si zkraje odpoledne telefon na webu, zavolala zase jiné sestře, která mě ujistila, že doktorky už spolu mluvily. Jak se ukázalo po telefonátu naší praktické dětské lékařce, tak nikoliv. Naše praktická lékařka nicméně vyslovila naději, že se jí lékařka z rentgenu ozve třeba večer. Tak bezva. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku