Samoživitelka? Ani náhodou! | Supermámy

Samoživitelka? Ani náhodou!

Někdy nám to ujede, ale jinak se ho snažíme moc nepoužívat. Řeč je o slově "samoživitelka", kterému všichni rozumí, ale podle nás v redakci je dost mimo. Protože koho si pod ním představíte? Matku, která má po rozvodu děti ve své péče a ... stará se o ně sama a živí je sama. Občas to tak bohužel je, ale rozhodně by to tak být nemělo, protože děti mají i po rozvodu druhého rodiče, který by se o ně měl alespoň občas starat a přispívat na jejich potřeby pokud možno stejným dílem jako rodič, který s nimi žije. Když o sobě nějaká žena řekne, že je samoživitelka, je to vlastně taková rezignace. A tak to být nemá. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Pak chlapečka dala k…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy