Dny a týdny nervů. Totiž přijímačky | Supermámy

Dny a týdny nervů. Totiž přijímačky

Další dítě z naší početné rodiny dělalo minulý pátek a tohle pondělí přijímačky na střední školu. A po dvou dnech plných nervů si postesklo, že by to taky mohlo být jako v Anglii nebo v USA, kde na běžnou střední školu dostane každý, kdo projeví zájem. Tady se z toho stává přebor, v němž lítají stovky a tisíce za přípravné kursy, testy a zkoušky nanečisto. Synovi je patnáct, ale týká se to i dětí plus minus jedenáctiletých, které usilují o osmiletá gymnázia. Rodič by s z toho rád vyzul, ale na druhou stranu, nechce svoje dítě odepsat. A tak do toho jdou taky. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku