Pošli mi to přes chat, díky! | Supermámy

Pošli mi to přes chat, díky!

Seděli jsme se všemi dětmi v restauraci. Většina se aspoň občas koukla na mobil, včetně nás dospělých. Opovrženíhodná rodina, která spolu vůbec nekomunikuje. 

V době, kdy mi bylo asi tolik jako našim velkým dětem, tedy šestnáct a víc, jsem se s rodiči skoro nebavila a oni se mnou taky ne. Moje děti se se mnou baví, i když často přes chaty. Píšeme si i díky chytrým mobilům přes den nebo v době, kdy nejsou doma třeba přes léto. Posíláme si zajímavé odkazy. Rychle vyřídíme všechno možné. A během večeře jsme posílali fotky babičce a dědečkovi. 

A když večer uspávám nejmenší dítě, můžu třeba přes Facebook poprosit některého z velkých potomků, ať mi přinese vodu na pití nebo knížku, kterou jsem zapomněla v kuchyni. Za mě dobrý. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku