Nešlo by to od devíti, prosím? | Supermámy

Nešlo by to od devíti, prosím?

Máme s jednou kamarádkou takový sen. Škola v něm začíná až od devíti, takže je čas s dětmi ráno posnídat a ne vypravovat do školy zombie, co sotva zvládnou vypít trochu čaje. Ale zatím to na nějakou velkou změnu nevypadá, bohužel. Existuje sice pár škol, kde mají od půl deváté nebo dokonce od devíti, ale jinak jedeme jako za Marie Terezie. I proto, že v některých dalších školách to zkusili, ale narazili na odpor rodičů, kterým vadilo, že to o kratší by bylo odpoledne. To úplně nechápu, pokud nechodí spát vyloženě se slepicemi. Ale je mi jasné, že zatímco části rodičů by to ulevilo, jiným by to život zkomplikovalo, protože v práci začínají taky brzo a vznikl by jim problém, co s potomkem mezitím. Takže s revolucí se asi bude muset začít ve fabrikách. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Samy ven a sem tam facka? Tohle všechno už děti nezažijí, ačkoli…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku