Přiznejte se, že je taky nerozvíjíte | Supermámy

Přiznejte se, že je taky nerozvíjíte

V časopise pro rodiče, který vyšel před pár dny, jsem si přečetla článek o tom, jak se liší přístup otců a matek k výchově nejmenších dětí. Zjistila jsem, že jsem pravděpodobně spíše otec než matka. 

Zatímco oslovení otcové popisovali dny s batolaty jako poněkud neuspořádané, kdy dělají věci trochu tak, jak se namanou, a navíc zapomínají doma matkami připravené svačinky a musí pak s dětmi do kaváren, ženy měly všechno pod palcem. Jejich den měl pevně daný režim, v němž byly vyváženy jídlo, návštěva vybraných akcí a nechyběly ani vhodné aktivity, s jejichž pomocí jedna z matek děti rozvíjela. A to vždycky mezi 9.30 až 11.00. 

Tak na to nemám. Asi dělám něco špatně. Začalo to už kdysi, když jsem měla poněkud neupravené školní sešity, a přes neuspořádaný psací stůl to do současnosti pokračuje třeba poněkud chaotickou domácností. Nicméně doufám, že děti to ustojí. Zatím se drží statečně. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Pak chlapečka dala k…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku