Zase nemocní? Jedeme v tom všichni

Tak jednou za dvanáct hodin antibiotika, jinak ať hodně pije a je v klidu, na kontrolu přijďte v úterý, na shledanou.

Našeho doktora z ORL mám ráda, ale bohužel ho vídáme mnohem častěji, než bychom chtěli. Pětiletý syn je specialista na záněty středního ucha a přes všechnu snahu tomu předejít si ho většinou několikrát ročně střihne. Jako zrovna tenhle týden. 

Když k tomu přidáme fakt, že si nějakou rýmu, kašel nebo alespoň bolest hlavy, kloubů a svalů doma pinkáme už od Vánoc, chápu mého muže, který tvrdí, že děti jsou FURT nemocné a že je to strašné. Ale plete se, když si myslí, že všichni ostatní jsou zdraví a každou volnou chvíli na svazích, ve stopě nebo na bruslích. 

Protože to jsme zvládli i my, když zrovna bacily nebyly v přesile. Stačí se taky podívat třeba do webových diskusí rodičů, jsou plné stesků na to, že potomci jsou týdny, nebo dokonce měsíce nemocní. A že se najdou rodiny, které se vážně celou tu dobu nedostaly ven, protože vždycky byl alespoň někdo nemocný. A klidně máma nebo táta, protože zvláště školkové bacily jsou útočné a vyrovnat se s nimi si někdy vyžádá pořádnou léčbu. 

Jedeme v tom všichni a asi se vážně musíme těšit na jaro, kdy by to mohlo být o něco lepší. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku