... a ti už si pak vychovají svoje ženy | Supermámy

... a ti už si pak vychovají svoje ženy

Politik Jiří Čunek míval často poněkud výstřední názory. Teď to na zlínského hejtmana zase přišlo. Všiml si, že mladí muži jsou líní a poněkud nevyrovnaní. A vymyslel pro ně povinnou pět šest měsíců trvající vojenskou službu. 

"Neumějí poslouchat a dělat i to, co je jim nepříjemné, vidím to všude kolem sebe, mamánky, kolem kterých skáčou rodiče, a oni se neumějí podřídit, je to samý bakalář, co neumí vzít do ruky krumpáč," zhodnotil pro časopis Respekt mladíky plus minus dvacetileté, kteří podle něj kromě toho mají i poněkud slabou psychiku. 

Nedosti na tom. "Začne-li stát s převýchovou rozmazlených synů, ti už si pak vychovají své ženy," nechal se poněkud hyperaktivní politik slyšet dále. To všechno myslí vážně? V tom případě mě začíná jeho popularita trochu děsit a s ohledem na své děti doufám, že mu to nevyjde. Jestli toto je ona slibovaná podpora rodin ze strany lidovců, tak Bůh s námi.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Samy ven a sem tam facka? Tohle všechno už děti nezažijí, ačkoli…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku