Babičky, jste na hlídání?

Mezi témata, která na našem webu spolehlivě vzbudí diskusi a přinesou maily od našich čtenářů, patří babičky. Zvláště když píšeme o tom, jak mluví do výchovy svých vnoučat, a vůbec nejvíce, když se pustíme do úvahy na téma, zda po babičkách chtít nebo nechtít, aby hlídaly vnoučata. 

Na webu razíme názor, že rodiče by babičky neměli přetěžovat, protože mají právo na svůj život a protože hlídání prapotomků není nárokové.  Nicméně taky si myslíme, že babičky a dědečkové, kteří se o vnoučata moc nezajímají, dělají velkou chybu. Protože rychle vyrostou, a když prošvihnou ten správný čas, dobrý a hluboký vztah už z toho nikdy nebude. 

Teď nám k tomu jedna čtenářka napsala svůj úhel pohledu. "Reálné koníčky dnešních babiček nejsou nikterak velkolepé, jak to často vykreslují mnohá média. K nejoblíbenějším patří běhání po slevách na věci, které nepotřebují (ale nekup to za ty peníze), a sledování kýčovitých nereálných seriálů. To jsou ty koníčky, pro které většina dnešních průměrných babiček obětuje svůj čas s vnoučaty?!" 

Pokud to tak je, je to fakt škoda, co myslíte?

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku