Babičky, jste na hlídání?

Mezi témata, která na našem webu spolehlivě vzbudí diskusi a přinesou maily od našich čtenářů, patří babičky. Zvláště když píšeme o tom, jak mluví do výchovy svých vnoučat, a vůbec nejvíce, když se pustíme do úvahy na téma, zda po babičkách chtít nebo nechtít, aby hlídaly vnoučata. 

Na webu razíme názor, že rodiče by babičky neměli přetěžovat, protože mají právo na svůj život a protože hlídání prapotomků není nárokové.  Nicméně taky si myslíme, že babičky a dědečkové, kteří se o vnoučata moc nezajímají, dělají velkou chybu. Protože rychle vyrostou, a když prošvihnou ten správný čas, dobrý a hluboký vztah už z toho nikdy nebude. 

Teď nám k tomu jedna čtenářka napsala svůj úhel pohledu. "Reálné koníčky dnešních babiček nejsou nikterak velkolepé, jak to často vykreslují mnohá média. K nejoblíbenějším patří běhání po slevách na věci, které nepotřebují (ale nekup to za ty peníze), a sledování kýčovitých nereálných seriálů. To jsou ty koníčky, pro které většina dnešních průměrných babiček obětuje svůj čas s vnoučaty?!" 

Pokud to tak je, je to fakt škoda, co myslíte?

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
 

Zobrazit domovskou stránku