Zasloužil by na zadek! To mně by dítě neudělalo | Supermámy

Zasloužil by na zadek! To mně by dítě neudělalo

Taková menší noční můra. Vztekající se batole uprostřed obchodu, ve vlaku, na náměstí. Potomek leží na zemi, vzteky sotva popadá dech nebo rovnou modrá, vy se potíte až na zádech, nejradši byste ho něčím praštili (ne, neuděláte to, ale ta myšlenka je občas hodně silná) nebo utekli. 

A do toho přijde první komentář z okolí. Následuje rada, pak další. Protože vždycky se najde někdo, kdo ví, jak by se ve skutečnosti měly vychovávat děti, a hlavně někdo, jehož potomek by si prostě takovou scénu nikdy nedovolil. Co na tom, že čirou náhodou vyfasoval dítě, které se nenarodilo se sklonem k batolecímu vzdoru? Následují poznámky o ranách, které by neměly padnout vedle. Nakonec to završí nějaký rozumbrada, který na to jde opačně, který začne litovat dítě, že má zlého rodiče, který mu v něčem nevyhověl. Batole, které už se uklidňovalo, vytuší posluchače a začne nanovo. 

Co, sakra, lidi pudí k tomu, aby se do těchto scének míchali? 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku