Mami, ona mi to bere! | Supermámy

Mami, ona mi to bere!

A kdy se tak děti přestanou hádat a prát? Zeptala se mě tuhle kamarádka, matka dvou kluků kolem deseti let, kteří kde můžou, pošťuchují se. Mají se rádi, ale nějaké spory jsou mezi nimi na denním pořádku. Zeptala se mě při pohledu na mou dvouletou dceru, která se šestiletému bratrovi snažila sebrat rozestavěné lego a používala při tom i několik nefér bojových prostředků najednou, namátkou kousání a příšerný jekot. On jí nic nedaroval. 

Moc jsem ji neuklidnila. Protože jsem musela přiznat, že neustálé pošťuchování a malé – pro mě nepochopitelné – naschvály si nedokáže odpustit ani má starší várka dětí, kterým je sedmnáct a devatenáct. Za ty roky už jsem pochopila, že se někde pod povrchem mají rádi, ale je těžké tomu uvěřit, když se navečer oba sejdou v kuchyni a už to jede. Aspoň že od fyzických soubojů přešli jen k těm slovním. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku