Přezůvky, obaly, čipy. A co rýma, bude?

Přes prázdniny nám doma děti všeho věku trochu zvlčily, což se projevilo i tím, že chodily spát čím dál později. Bylo jasné, že se školou by to dohromady nešlo, takže od září musí být ty malé do půl deváté v posteli. 

To se podařilo, ale druhá část plánu, že tím pádem budeme mít s manželem večer pro sebe, zatím nevychází. V půl deváté jsme totiž oba hotoví víc než děti, které prosí o čtení další kapitoly z knížky, zatímco my u toho usínáme. 

A to máme doma vlastně jedinou změnu, šestiletý syn šel do přípravky neboli nultého ročníku základní školy. Dvouletá dcera pokračuje ve školce, velké děti už nevyžadují žádný servis kromě finančního. Přesto se těšíme na podzimní prázdniny víc než jindy a to zatím řešíme jen přezůvky, obaly a ztracený čip do jídelny. Na obzoru už však je první podzimní rýma a s ní i vyšší logistická.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku