Vyhrožování, vydírání a úplatky! A jaké jsou vaše rodičovské triky?

Nejstarší syn nedávno několik hodin hlídal své dva nejmenší sourozence a večer za mnou přišel s pár poznatky. Jedním z nim bylo zjištění, že na děti někdy nejvíc platí vyhrožování a vydírání. A já dodávám - taky úplatky! 

Samozřejmě znám mnohé ze všech moderních výchovných trendů, takže mnohdy názory a představy svých dětí všeho věku vyslechnu, respektuju, beru v potaz, s potomky diskutuju, občas až trochu do zblbnutí. 

Ale co byste dělali například tehdy, když se jedno z dětí zasekne, že to blížícího se typu tramvaje prostě nenasedne, protože už jste stejným dneska jeli? A vy máte další dítě v kočárku, takže rozhodně chcete právě tuhle nízkopodlažní tramvaj, nehledě na to, že vás trošku začíná tlačit čas. Tady troška vyhrožování dokáže divy!

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku