Matka nafotila, jak rodí svou dceru. Dojme to i vás? | Supermámy

Matka nafotila, jak rodí svou dceru. Dojme to i vás?

První pohled
Foto: www.lisarobinsonphotographer.com
Sdílej na facebooku
18. července  2019 
 06:00

Když Lisa poprvé pomyslela na to, že nafotí porod svého vlastního dítěte, myslela to spíše jako vtip. Ale nakonec to tahle profesionální fotografka skutečně udělala. Snímky z příchodu holčičky na svět jsou teď originální rodinnou památkou. 

Lisa Robinson-Ward je profesionální fotografka. Specializuje se zejména na fotografování dětí, rodin, svateb, ale přece jen, fotit porod vlastního dítěte je trochu zvláštní. 

FOTOGALERIE

Dcerka, která se jí narodila, byla pro rodinu velkým překvapením. Lisa už má devítiletého syna. Několik dalších let se marně pokoušela otěhotnět, ale když dvakrát o dítě přišla, s manželem se rozhodli, že už to znovu zkoušet nebudou. K překvapení obou Lisa po čase otěhotněla a nakonec porodila zdravou holčičku, jejíž příchod na svět sama zdokumentovala. 

Říká o tom, že původně si s tímto nápadem pohrávala jen jako s vtipem, ale nakonec se rozhodla to zkusit s tím, že kdyby se cokoli zkomplikovalo nebo by to prostě třeba vzhledem k porodním bolestem nešlo, zkrátka toho nechá. "Porod byl naštěstí rychlý a celé to byla úžasná zkušenost," vzomíná Lisa na okamžiky, kdy přišla na svět její dcera Añora. 

Chcete vidět další děti, které se právě narodily? Podívejte se na následující video

První momenty po narození • VIDEO: 

Branky, body, kokoti: Speciální vydání, tentokrát s Alexandrem Hemalou!

Branky, body, kokoti: Speciální vydání, tentokrát s Alexandrem Hemalou!

Tereza je na dovolené, ale prasáci a kokoti bohužel ne. A tak je tu pro vás speciální vydání s fantastickým moderátorem, který vás provede světem patriarchátu…celý článek

Celebrity, které mají vážně hodně dětí! Kdo jich má nejvíc ze všech?

Celebrity, které mají vážně hodně dětí! Kdo jich má nejvíc ze všech?

Některé herečky či herci po dětech netouží, jiní plození dětí považují za příjemnou rutinu. Vedle toho si ještě nějaké dítě navíc třeba adoptují. Velké…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku