Finanční injekce na mateřské: na co dát pozor?

Foto: Interstore capital s.r.o.
Sdílej na facebooku
11. října  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Mnoho maminek na mateřské dovolené má velice napjatý rozpočet. Neustálé výdaje za plenky, kojeneckou stravu či dětské oblečení, ze kterého milovaná ratolest vyroste až zázračně rychle, zatíží nejednu peněženku. Proto se i v dobře finančně zajištěných rodinách může stát, že peníze jednoduše dojdou. Jak se v těchto situacích zachovat?

Radosti i starosti

Narození dítěte se řadí mezi nejzásadnější a nejkrásnější milníky každého rodiče. S milovaným dítkem však přichází i mnoho starostí. Například velké finanční výdaje. Začíná to u zařizování dětského pokoje – postýlka, přebalovací pult; nákupem kočárku a autosedačky, a končí u každodenních výdajů, jako jsou pleny, kosmetika či speciální kojenecká strava. A rodinný rozpočet začíná být napjatý.

Rychlá pomoc

Získat půjčku na mateřské dovolené může být složitější, než se na první pohled může zdát. Zvláště ve chvíli, kdy potřebujete peníze ihned. Přitom právě během mateřské se mnoho rodin potýká s náhlou finanční krizí. Pomoci může i malá půjčka. Právě na tyto případy je dobré využít krátkodobý neúčelový úvěr. Půjčky bez registru se dají použít na cokoliv. Další její výhodou je fakt, že se nemusí nic dokládat, proto je tento produkt vhodný i pro ženy na mateřské dovolené. Krátkodobé půjčky perfektně pokryjí náhlé náklady spojené s dítětem.

Peníze během několika okamžiků

Nebankovní půjčky představují snadnou cestu, jak získat potřebné peníze. Mnoho českých domácností žije takzvaně od výplaty k výplatě a bez finančních rezerv. V případě, kdy vám v rodinném rozpočtu chybí jen několik stovek, je zbytečné žádat o bankovní půjčku. Jejich vyřízení je většinou složité a schválení může trvat i několik dní. Online půjčky mají tu přednost, že ke sjednání potřebujete jen připojení k internetu a počítač či smartphone. Vše vyřídíte během několika okamžiků v pohodlí domova. A peníze můžete mít na účtu již za 15 minut.

Vybírejte pečlivě

Bohužel nebankovní půjčky bez doložení příjmů přináší i určitá rizika. Zvláště pokud přihlédnutím ke snížení pracovní schopnosti žen na mateřské dovolené. Dříve, než se maminky rozhodnou zažádat o peněžní výpomoc, měly by si vše dobře propočítat a zamyslet se nad tím, zda jsou schopné dluh splatit v uvedeném termínu a vyhnout se nepříjemnému penále. Nebankovní půjčka je produkt, u kterého se předpokládá, že bude rychle vyčerpán a rychle splacen. Těmito půjčkami nikdy neřešte splácení finančních závazků z minulosti.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku