Podívejte se: Matky pomáhají svým dcerám přivést na svět děti

O svou dceru pečovala úplně dojemně, řekla o svém snímku fotografka Vivien Stembridge, www.vivienstembridge.com
Foto: Borepanda.com
Sdílej na facebooku
9. května  2016 
 12:00

Už jsme si zvykli na to, že ženy k porodům doprovázejí jejich partneři. Duly nebo kamarádky. Ale matky? Přitom je to úplně přirozené, jak dokazují dvě desítky fotografií, které zveřejnil web Boredpanda.com. 

Dojemná a plná emocí. Taková je následující GALERIE fotografií z celého světa. Svým dcerám na nich během porodu pomáhají jejich vlastní matky. Fotky zveřejnila mezinárodní asociace fotografů specializujících se na porod (Association of Professional Birth Photographers). Na webu se objevily u příležitosti Dne matek, který připadl na neděli 8. května. 

První momenty po narození • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku