Ptejte se odborníků: Poradíme s alimenty, výživou i porodem

Obraťte se na poradnu webu Supermámy.cz
Obraťte se na poradnu webu Supermámy.cz
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
29. října  2015 
 00:00

Tápete například v otázkách, které se týkají péče o miminko, výživy dětí, marně bojujete o alimenty a chtěla byste se poradit, protože vás trápí gynekologické potíže? Přesně pro to tady je naše bezplatná on-line poradna. 

Web Supermámy.cz pro vás připravil hned několik poraden, v nichž odborníci budou odpovídat na vaše dotazy. Vše je rychlé a bezplatné, stačí poslat dotaz přes internet, aniž byste musela uvádět osobní údaje. Otázky můžete pokládat ZDE

Můžete jim posílat otázky týkající se zdraví dětí, na ty bude odpovídat MUDr. Hana Köcherová, která se kromě klasické medicíny věnuje i homeopatii. Otázky z oblasti gynekologických potíží, těhotenství a porodu s vámi bude řešit MUDr. Blanka Vavřinková. S tím, co vás trápí ohledně výživy potomků, vám poradí Mgr. Jana Divoká a na problematiku alimentů a rozvodů se specializuje Mgr. Petr Němec.

Dcera odmítá zeleninu a ovoce

Dcera odmítá zeleninu a ovoce

Čtyřletá dcera nikdy neměla nijak zvlášť ráda ovoce a zeleninu, ale posledních pár měsíců je vyloženě odmítá. Jestli sní jednou za dva dny čtvrtku…celý článek

Pokud chcete položit novou otázku, využijte k tomu náš formulář. Podívejte se nejdříve na dotazy zodpovězené v poslední době, zda mezi nimi nenaleznete radu pro svou situaci. Své otázky posílejte pomocí formuláře na této stránce, snažte se popsat svůj problém co nejpřesněji. My je odborníkům předáme a odpověď zveřejníme bez vašich osobních údajů.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku