Ptejte se odborníků: Poradíme s alimenty, výživou i porodem

Ptejte se odborníků: Poradíme s alimenty, výživou i porodem
Obraťte se na poradnu webu Supermámy.cz
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
29. října  2015 
 00:00

Tápete například v otázkách, které se týkají péče o miminko, výživy dětí, marně bojujete o alimenty a chtěla byste se poradit, protože vás trápí gynekologické potíže? Přesně pro to tady je naše bezplatná on-line poradna. 

Web Supermámy.cz pro vás připravil hned několik poraden, v nichž odborníci budou odpovídat na vaše dotazy. Vše je rychlé a bezplatné, stačí poslat dotaz přes internet, aniž byste musela uvádět osobní údaje. Otázky můžete pokládat ZDE

Můžete jim posílat otázky týkající se zdraví dětí, na ty bude odpovídat MUDr. Hana Köcherová, která se kromě klasické medicíny věnuje i homeopatii. Otázky z oblasti gynekologických potíží, těhotenství a porodu s vámi bude řešit MUDr. Blanka Vavřinková. S tím, co vás trápí ohledně výživy potomků, vám poradí Mgr. Jana Divoká a na problematiku alimentů a rozvodů se specializuje Mgr. Petr Němec.

Dcera odmítá zeleninu a ovoce

Dcera odmítá zeleninu a ovoce

Čtyřletá dcera nikdy neměla nijak zvlášť ráda ovoce a zeleninu, ale posledních pár měsíců je vyloženě odmítá. Jestli sní jednou za dva dny čtvrtku…celý článek

Pokud chcete položit novou otázku, využijte k tomu náš formulář. Podívejte se nejdříve na dotazy zodpovězené v poslední době, zda mezi nimi nenaleznete radu pro svou situaci. Své otázky posílejte pomocí formuláře na této stránce, snažte se popsat svůj problém co nejpřesněji. My je odborníkům předáme a odpověď zveřejníme bez vašich osobních údajů.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku