Co doopravdy musí vědět muž o těhotenství své ženy

Má vážně hlad, krmte ji! Těhotenský hlad je jiný než běžný hlad a vážně se nedá vydržet.
Foto: Boredpanda.com/getfirstsmile.com
Sdílej na facebooku
11. října  2016 
 06:00

Stručně, jasně, vtipně. Tak zachytili autoři webové aplikace Getfirstsmile potřeby těhotných žen, které si jejich partneři ne vždy uvědomují. Podívejte se, jestli to sedí. 

Editoři webu Boredpanda.com vybrali deset obrázků, které podle nás trefně a přitom něžně ukazují, co všechno zažívá těhotná žena, a také dávají doporučení, jak by na to měl reagovat její muž. 

GALERIE: Když má hlad, nakrmte ji! 

Podle nás to trefili hodně dobře – protože skoro každá těhotná si pamatuje, jak se zděšením pozorovala, že si nemůže zapamatovat běžné věci. Nebo že nedokáže normálně zaparkovat, ačkoli to jindy dávala levou zadní. Nebo záchvaty vlčího hladu! A výkyvy nálad...

Trochu drsné? Trik, díky němuž táta zkrotil trojčata v autě

Trochu drsné? Trik, díky němuž táta zkrotil trojčata v autě

Taky se vaše děti hádají v autě? Kdo má lepší výhled? Kdo má větší sušenku a kdo se víc nudí? Američan Jake White si poradil po svém a nás to docela…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku