Agáta Prachařová: Jsem těhotná, potvrdila modelka

Agáta Prachařová: Jsem těhotná, potvrdila modelka
Agáta Prachařová a Jakub Prachař
Foto: Instagram.com
Sdílej na facebooku
29. ledna  2017 
 14:22

Ačkoli se mluvilo o tom, že vztah modelky Agáty Prachařové a jejího manžela Jakuba prochází krizí, teď to spíš vypadá, že se jejich rodina rozroste. Agáta potvrdila, že je v jiném stavu. 

"Jsem těhotná, ať se všichni modlí, aby to dobře dopadlo,“ reagovala Agáta na dotaz Blesku. Agáta Prachařová je maminkou pětiletého syna Kryšpína, jehož otcem je Miroslav Dopita. Již několik let je však provdaná za herce Jakuba Prachaře. Půjde tedy o jejich prvního společného potomka.

Více a fotografie najdete ZDE

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku