S přípravky Baby Safe&Clean vyčistíte každý kočárek i autosedačku

Foto: Babypoint
Sdílej na facebooku
24. dubna  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Snem každé maminky je mít děťátko (a vše kolem něj) jako ze škatulky. Stačí však jedna procházka s miminkem v kočárku či jedna jízda s batoletem v autosedačce, abychom zjistili, že to nebude nic snadného. Trojice novinek (čistič, impregnace a dezinfekční vlhčené ubrousky) značky Baby Safe&Clean využívá ve svém složení „zázračné“ moci nanotechnologií, díky kterým se potahy kočárků a autosedaček, ale také oblečení a další materiály mnohem snáze udržují. Nanočástice dokonale přilnou k povrchu tak, že utěsní lidským okem neviditelné póry, kam by se jinak dostaly nečistoty. Všestranné využití a schopnost udržet produkty pro děti v absolutní čistotě ocení každá rodina s malými dětmi, stejně jako hygienickou nezávadnost a fakt, že se jedná o zboží vyrobené v České republice.

Kdo už někdy z kočárků, autosedaček či cestovních postýlek doloval zaschlé rohlíky, přesnídávky, rozlitá pitíčka, ale také bláto a mnohé jiné nečistoty, ví, jak složitá tato činnost je. Prát potahy kočárků či autosedaček po každém ušpinění je také nereálné, protože by byly prakticky neustále v pračce. Snadné řešení přinášejí novinky značky Baby Safe&Clean. Na výběr je čisticí, impregnační a dezinfekční přípravek.

Baby Safe&Clean Cleaner odstraní odolné nečistoty

Šetrný čisticí přípravek na bázi nanočástic dokonale odstraňuje i velmi odolné nečistoty z mnoha povrchů (textil, koženka, kůže). Baby Safe&Clean Cleaner je nehořlavý, netoxický, biologicky odbouratelný a k čištěnému povrchu navzdory své síle velmi šetrný. Poradí si se všemi druhy znečištění, například se skvrnami od barviv, potravin a jiných biologických nečistot, živočišných a rostlinných tuků a olejů, moči, potu, mastných skvrn od zvířat a dalšími obtížně odstranitelnými nečistotami. Účinkuje rychle, okamžitě zasychá. Je výborným pomocníkem při údržbě kočárků, autosedaček, dětského oblečení, ložního prádla, textilních hraček (plyšová zvířátka, oblečení pro panenky), postýlky a dalších textilních prvků dětské výbavy. Orientační prodejní cena je 270 Kč.

Autor: Babypoint

Baby Safe&Clean Textil je transparentní impregnace ve spreji

Transparentní impregnační sprej na bázi nanočástic vytváří vysoce hydrofobní ochranu textilu, koženky nebo kůže. Funguje tak, že obalí celé vlákno (ne pouze vrchní část). Na ošetřeném povrchu vytváří ultra tenkou vysoce hydrofobní ochrannou nano vrstvu, která má samočistící schopnost (tzv. lotosový efekt), je plně transparentní, nezanechává mastný film ani zápach. Chrání před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou voda a vylité nápoje, moč, pot nebo bláto a výrazně usnadňuje budoucí čištění a údržbu. Ošetřený materiál se stává vysoce voděodolným, zároveň prodyšným a paropropustným. Přípravek lze použít i pro impregnaci bot nebo oblečení. Při správné aplikaci perfektně ochrání vás i vaše dítě před zmoknutím či nasáknutím oblečení při procházce v lese nebo mokré trávě. Přípravek je vhodný pro impregnaci kočárků, autosedaček, polstrování, bot, oblečení, hraček, koberců, matrací, ložního prádla a dalších textilních povrchů. Aplikace je rovněž velmi snadná, Baby Safe&Clean Textil se nanáší pouze v jedné vrstvě. Neobsahuje žádné nebezpečné látky, je biologicky odbouratelný a neškodí životnímu prostředí. Splňuje požadavky vyhlášky o hygienických požadavcích na výrobky pro děti do 3 let. Orientační prodejní cena je 310 Kč. 

Autor: Babypoint

Dezinfekce Baby Safe&Clean Protect v kapesním balení

Bezchlórový dezinfekční vlhčený ubrousek je velmi snadnou cestou k čistému a hygienickému prostředí. Funguje na bázi nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který účinně likviduje bakterie, viry i plísně. Je nehořlavý a kromě chlóru neobsahuje ani alkohol, aldehydy, fenoly či jiné toxické látky. Nedráždí alergiky ani astmatiky, je biologicky odbouratelný a nezatěžuje životní prostředí. Okamžitě likviduje zápach, ničí bakterie, viry, zabraňuje vzniku plísní. Následně chrání ošetřený povrch před vznikem bakteriálních a virových ložisek, a to až po dobu několika týdnů. Přípravek v praktickém kapesním balení lze použít na všechny běžné povrchy typu sklo, keramika (nádobí, obklady), polykarbonát, plast (dětské vaničky, lahve, hračky), lakované povrchy, dřevo, kovy nebo textilie. Dezinfekční ubrousek je rovněž vhodný k čištění povrchu ošetřeného nano impregnací. Splňuje normy vyhlášky o hygienických požadavcích na výrobky pro děti do 3 let. Orientační prodejní cena je 10 Kč / ks.

Autor: Babypoint

Pro více informací navštivte www.babyclean.cz nebo e-shop společnosti Babypoint www.babypoint.cz.

Autor: Babypoint

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku