Probuďte v dětech kreativitu s těmito chytrými hračkami

Foto: Kidtown
Sdílej na facebooku
12. března  2018 
 00:00
Prezentace klienta

V dnešní době existuje na trhu hraček neskutečné množství. Ale není hračka jako hračka. Jsou takové, které dítě pobaví a na několik hodin zabaví. A pak jsou tu ty, díky nimž se batole promění v malého stavitele, umělce či geografa, začne přemýšlet jiným způsobem a rozvíjet vlastní kreativitu. Přesně takové hračky přináší internetový i kamenný obchod Kidtown.cz. Na období Velikonoc nyní představuje několik novinek. 

Odkud pochází které zvíře?

Přemýšlíte, jak u malých dětí podpořit rozvoj koncentrace, jemné motoriky, posílit trpělivost a navíc je k tomu naučit základy zeměpisu a přírodovědy? Nechte jim složit mapu! Tato velká puzzle mapy světa je k dostání s hracími figurkami zvířat, díky nimž se děti naučí, kde na světě žijí která zvířata. Sada Discover world značky Crocodile Creek obsahuje 100 dílků, 20 kartonových stojících figurek, a je vhodná pro děti starší 5ti let.

Autor: Kidtown

Velikonoční recyklování

Rozvíjet u dětí kromě fantazie také smysl pro zodpovědnost vůči životnímu prostředí dokáže kreativní sada Re-cycle-me. S její pomocí vytváří děti podle své fantazie umělecká díla z odpadu všeho druhu – PET lahví, nápojových kartónů, krabic a dalších. Limitovaná řada velikonočního tvoření jako všechny sady Re-cycle-me obsahuje různé doplňky, ozdoby i originální spojovací materiál k vytváření velikonočních dekorací. Dodat stačí pouze použité krabičky a obaly a vrhnout se do výroby. K dostání je na www.kidtown.cz ve dvou variantách.

Autor: Kidtown

Neobyčejné kamínky

Také si vaše dítě rádo hraje s kameny? Nosit je z venku už ale nemusí. Tyto duhové kamínky se dají použít ke stavění balančních věží, různorodých barevných motivů a k učení barev. Rozvíjí jemnou motoriku, matematické dovednosti, poznávání barev, kreativitu, prostorové vidění. Sada 36 kamínků v různých barvách je doplněna o 20 oboustranných karet s návody na stavění. Skvěle se také dají využít pro různé třídící a počítací aktivity.

Autor: Kidtown

Začít s fyzikou není nikdy příliš brzy

Tato magnetická stavebnice rozvíjí prostorovou představivost, porozumění geometrickým tvarům a jejich souvislostem a jemnou motoriku. Stavění staveb navíc přispívá k pochopení fyzikálních souvislostí, jako např. vyváženost, gravitace či magnetismus. Sada se skládá ze 2 trojúhelníků, 2 kvádrů, 5 krychlí, 1 šestiúhelníku a 5 hranolů v různobarevném provedení. Magnety umístěné po obvodu zajistí, že u sebe jednotlivé kostičky krásně drží a dá se z nich postavit téměř cokoliv. 

Autor: Kidtown

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy