Proč letošní Vánoce nebudou stát za starou belu?

Proč letošní Vánoce nebudou stát za starou belu?
Proč letošní Vánoce nebudou stát za starou belu?
Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
4. listopadu  2019 
 00:00

Vůně vánočního cukroví vždycky vykouzlí pohádkovou atmosféru a je jedno, jestli jde o domácí či kupované. V televizi zase poběží Sám doma, kterému se zamýšlený remake snad nikdy nemůže rovnat. Cítíte i přes další a další pozitivní asociace k Vánocům zvláštní šimrání v břiše, protože ještě nemáte jasno, čím svým rošťákům u stromečku rozzáříte oči? Tyto 3 tipy vám vytrhnou trn z paty!

1.   Ještě jste neviděli UFO?

Člověk při pohledu na děti, které si hrají s UFO dronem, může nabýt dojmu, že disponují nadpřirozenými schopnostmi. UFO se aktivuje vyhozením do vzduchu, a pak už se ovládá pohybem ruky. Vychytaná hračka je tedy vhodná nejen pro vlka samotáře, ale i pro zvlčilou smečku dětiček.

O stabilitu UFO se stará gyroskop. V případě, že UFO zaletí na nedostupné místo, stačí stisknout kapesní ovladač (součást balení) a dron hladce přistane. Hračka se nabíjí 2 hodiny a v provozu vydrží 10-15 minut. Upozornění: balení neobsahuje ufouna, což vašeho pitvy chtivého potomka může zklamat. MAC TOYS Levitující UFO seženete za úchvatných 499 Kč.

2.   Robot mudrlant?

Jo, tenhle roztomilý robot Powerman má, co říct. Baví svými vtipy, poutavě vypráví bajky a dokonce otestuje základní matematické dovednosti vašeho dítěte. A vše svede v češtině. Děti ho milují. Zvlášť, když po nich Powerman papouškuje krátké texty. Robot každopádně není žádný lenoch, umí chodit i tančit. Navíc vystřeluje pěnové disky. Tenhle kamarád je na baterky a lze jej ovládat i na dálkové ovládání. MAC TOYS Robot na ovládání Powerman CZ je k dostání za 1 199 Kč.

3.   Ty trubko!

Pokud vašim dětem vadí brzké stmívání, tak s touto hračkou ho začnou milovat. Tyhle závody jsou totiž i světelnou show. Stačí před autíčko položit světelnou kouli a tu si pak uhánějící autíčko bude před sebou sunout jako hovnivál svou kuličku. Dítěti tahle divoká závodní dráha nezevšední, jelikož si ji pokaždé může sestavit jinak. Bude ji chtít do šířky nebo do výšky? Kreativitě se meze nekladou. Sestavenou dráhu si může dokonce zavěsit. Autíčko jezdí neuvěřitelnou rychlostí v uzavřené trubce, ze které zkrátka nevypadne. Kromě trubek (rovinky a zatáčky) najdete v balení 2 ovladače, 2 různobarevná auta a svítící koule. MAC TOYS Trubková super dráha je k dostání za 999 Kč.

Už víte, co letos dětem nadělíte pod stromeček? ;)

Sdílej na facebooku
Autor: Prezentace klienta

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku