Ježíškova poradna: Co udělá radost těm nejmenším?

Podložka Play
Podložka Play
Foto: BABY DIREKT
Sdílej na facebooku
11. listopadu  2019 
 00:00
Prezentace klienta

Vánoce by neměly být o hromadách dárků, ale hlavně o společných chvílích. Správně zvolený dárek navíc děti zabaví a potěší víc, než když neví, po kterém dřív sáhnout. Tady je pár osvědčených tipů.

Novorozenec 0 – 6 měsíců

Je snad pravidlem, že nejmenší děti potěší víc než samotný dárek jeho obal. Trhání barevných, šustících papírů je pro ně často nejlepším vánočním zážitkem. Dárek, který ocení nejen miminka, ale často i rodiče, je vibrující, polohovatelná lehačka Zopa Relax. Mimika se uklidní a zabaví poznáváním nových tvarů a materiálů na hrazdičce a rodiče si odpočinou od nošení.

Polohovatelná lehačka Zopa Relax
Polohovatelná lehačka Zopa Relax
Autor: BABY DIREKT

Miminko 6 – 12 měsíců

Jak děti rostou, mají touhu objevovat svět. Ideálním dárkem pro malé objevitele je tříkolka. Nejen, že si s ní děti užijí spoustu zábavy, ale navíc se na ní naučí držet rovnováhu a seznámí se, jak fungují pedály. Nejvhodnější jsou tříkolky jako Zopa CitiGo nebo Doona Liki Trike, které porostou spolu s vaším dítětem, mají často vodící tyč a zádovou opěrku, kterou lze postupně, jak dítě zdokonaluje jízdu odstranit.

Tříkolka Doona Liki Trike
Tříkolka Doona Liki Trike
Autor: BABY DIREKT

Ke zdokonalování pohybových schopností skvěle poslouží také podložka. Ta by měla být z protiskluzového materiálu a měla by mít dobré izolační schopnosti. Maminky si chválí například podložku Zopa Play.

Děti v tomto věku si často najdou svého prvního nerozlučného kamaráda v podobě plyšové hračky. Ideálním kamarádem může být například pletené, antialergenní zvířátko, které je díky svému designu i krásným doplňkem do pokojíčku.

Tříkolka CitiGO
Tříkolka CitiGO
Autor: BABY DIREKT

Batole 1,5 – 3 roky

Děti v tomto věku rádi napodobují dospělé vzory. Potěší je proto například odrážedlo podobné skutečné motorce jako je Zopa Easy Way nebo odrážedlo s kovovou konstrukcí Zooter.

Domeček s míčky Zopa Garden
Domeček s míčky Zopa Garden
Autor: BABY DIREKT

Starší děti už také mají potřebu na vlastní soukromí, místo, kde mohou schovat sebe i své poklady. Doma v pokojíčku ale třeba i v létě na zahradě si užijí spoustu zábavy i soukromí v prolézacích domečcích. Ten od Zopy má navíc i speciální místnost na míčky.

Všechny tipy z Ježíškovy poradny najdete na funbaby.cz.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku