Kdo vyhrál v soutěži Restart roku 2019? Seznamte se s vítězkami!

Restart 2019 finále
Foto: David Háva
Sdílej na facebooku
6. června  2019 
 07:46

Půlroční projekt časopisu Dieta skončil slavnostním vyhlášením a my známe vítězky jednotlivých kategorií i celkovou vítězku soutěže Restart roku.

A je tu konec. Konec půlročního projektu plného motivace, energie, zdravého životního stylu, emocí a zajímavých příběhů.

Ten den to všechno začalo společnou snídaní. Na začátku června se ve Vnitroblocku sešla odborná porota složená z redakce, odborníků, partnerů a také VIP patronů společně s finalistkami soutěže Restart roku ze všech kategorií FOOD, FIT a PROMĚNA. Porota chtěla finalistky lépe poznat a finalistky zase dostaly šanci porotu zaujmout – svým příběhem, svou osobností, svou energií. Ale nebylo to jako ve škole, vše se neslo spíše v neformálním duchu u zdravé snídaně.

Nakonec šlo o velmi příjemně strávené dopoledne, kde jsme se dozvěděli, že například všechny finalistky kategorie FOOD jsou nyní kamarádky a navzájem se sledují a podporují. A vlastně nejen ony tři, ale všech pět semifinalistek, které spojila až soutěž. Porota si zase libovala, jak jsou dívky příjemné a bezprostřední a na nic si nehrají. A když si měla sednout nad tabulkou a zapsat do ní své body, bylo to velmi těžké. Zvítězit by totiž měly všechny dámy. Všechny byly skvělé. A vybrat jen jednu vítězku z každé kategorie bylo náročné. Nakonec ale hlasování bylo jednomyslné. Což se snad za historii soutěží časopisu Dieta ještě nestalo.

Odpoledne ve znamení krásy

Po snídani měly naše finalistky rozchod a porotci se rozešli ke své práci. Dámy pak měly možnost se pod rukama šikovných vizážistek Vlaďky, Veroniky a Dáši zkrášlit. Přece jen šlo o výjimečný večer, a tak se asi každá žena chce cítit dobře. Minimálně se tak dámy měly možnost ještě lépe poznat a trošku se připravit a převléknout a večerní vyhlašování.

Restart 2019 finále
Restart 2019 finále
Autor: David Háva

Mezitím ve Vnitroblocku probíhaly poslední přípravy pod taktovkou Denisy Strakové a jejího týmu z eventového oddělení, aby bylo večer vše tip top. A nutno říct, že tedy organizace i vše ostatní proběhla na výbornou. Vpředvečer dorazil také moderátor Petr Vágner a proběhla rychlá generálka. No a pak už začali pomalu přicházet hosté a předsálí se začalo plnit. Dorazily nejen rodiny a přátelé našich finalistek, ale také obchodní partneři a další pozvaní.

Večer ve znamení dobré nálady

Nastal okamžik, kdy došlo na vyhlašování. Chvíle, na kterou finalistky čekaly v podstatě od ledna. Na začátku moderátor se šefredaktorkou Diety probral jak se vlastně projket Restartu zrodil a pak už se šlo na vyhlašování jednotlivých kategorií. Petr Vágner vždy na pódiu přivítal patrona každé kategorie, trošku s ním probral, jak je na tom s životním restartem nebo alespoň zdravým životním stylem sám, a pak už se šlo na vyhlašování. A nutno říct, že bylo veselo. Petr Vágner je totiž nejen moderátor, ale také herec, a tak se minimálně se dvěma VIP patronkami Markétou Hrubešovou a Patricií Solaříkovou znal z dřívějších projektů, natáčení nebo divadla. A tak nešlo o žádné strojené rozhovory. A pozadu nezůstal ani kouč a lektor Petr Vykopal.

A kdože to vlastně vyhrál?

Kategorie FOOD:

Patronka Markéta Hrubešová

1. Monika Menky

2. Dominika Jojková

3. Michaela Švecová

 

Kategorie FIT:

Patronka Zuzana Hejnová v zastoupení na vyhlášení Petrem Vykopalem

1. Klára Pokorná

2. Barbora Langer

3. Andy Pavelcová

 

Kategorie PROMĚNA:

Patronka Patricie Solaříková

1. Kamila Ščuriková

2. Michaela Zuchová

3. Adenike Endtová

 

Titul Restart roku 2019 získala Kamila Ščuriková. 

 

Kamila Ščuriková a její příběh • VIDEO: 

Konec dobrý, tak krásné léto

Večer svým vystoupením zpestřila třikrát Bára Zavadilová, která předvedla vzdušnou akrobacii na kruhu, vzdušnou akrobacii na šálách a světelnou šou. A během akce se také pokřtila nová kniha v edici časopisu Dieta Velký dietní manuál. Kmotry se stali samozřejmě VIP patroni jednotlivých kategorií. No a pak už šla vítězkám gratulovat celá porota ve složení: Monika Sokolová – ředitelka ženských lifestylových časopisů a webů CNC, šéfredaktorka časopisu Dieta Petra Lamschová, VIP patoni: Patricie Solaříková, Markéta Hrubešová a Petr Vykopal, brand manažerka značky Nivea Romana Šonková a PR manažerka značky Wilkinson Petra Ouředníková.

Děkujeme rovněž všem partnerům, kterými pro letošní rok soutěže Restart roku byli: Nivea, Wilkinson, Travel Family, Author, Klinika Yes Visage, Meggle, Ondrášovka, Brainway, Ehrmann, Kombe, Weleda, Liftex, Suzuki, butikový hotel Villa Memories, Klenoty Aurum, CoCoxim, BonaVita, Tawan, Waterdrop. Teď už si všichni budou moct užít krásné léto. Minimálně vítězka soutěže si zaslouženě odpočine u moře.

Více fotek si prohlédněte v galerii:


 

 

Sdílej na facebooku
Autor: Linda Háková

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku