Potřebujete si oddychnout? Připravte si malé domácí lázně | Supermámy

Potřebujete si oddychnout? Připravte si malé domácí lázně

Foto: Manufaktura
Sdílej na facebooku
15. listopadu  2016 
 13:16
Prezentace klienta

Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout. 

Připravte si malé domácí lázně s kosmetikou a koupelnovými doplňky Manufaktura a vytvořte si jedinečnou domácí pohodu a oázu klidu. Vyzkoušejte třeba Antistresový levandulový rituál, který vás zbaví stresu a napětí.

Levandule je původem středomořská bylina, její název pochází z latinského slova “lavare“ – omývat se. Před vynálezem mýdla se lidé myli vodou, do níž byla levandule přidána. Je charakteristická příjemnou vůní, díky které si okamžitě získala oblibu žen a začala se přidávat do koupelí, mýdel, parfémů, krémů a vonných olejíčků. Vdechování levandulových silic pomocí aromatické koupele či sprchy napomáhá celkovému uvolnění organismu, mírní bolesti hlavy a působí antistresově.

Autor: Manufaktura

Jak na to?

1) Vytvořte si v koupelně příjemnou atmosféru - zapalte si přírodní svíčku z palmového vosku s vůní levandule.

2) Dopřejte si vonnou koupel v levandulové koupelové soli či olejové lázni, která z vás odplaví stres, únavu a napětí.

3) Po koupeli se zabalte do teploučkého županu a v klidu relaxujte při šálku bylinkového čaje s levandulí alespoň 15 minut.

4) Před spaním si vložte pod polštář levandulový sáček - vůně levandule má antistresové účinky a napomáhá při nespavosti.

Další návody na malé domácí lázně najdete na www.manufaktura.cz.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku