Potřebujete si oddychnout? Připravte si malé domácí lázně

Foto: Manufaktura
Sdílej na facebooku
15. listopadu  2016 
 13:16
Prezentace klienta

Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout. 

Připravte si malé domácí lázně s kosmetikou a koupelnovými doplňky Manufaktura a vytvořte si jedinečnou domácí pohodu a oázu klidu. Vyzkoušejte třeba Antistresový levandulový rituál, který vás zbaví stresu a napětí.

Levandule je původem středomořská bylina, její název pochází z latinského slova “lavare“ – omývat se. Před vynálezem mýdla se lidé myli vodou, do níž byla levandule přidána. Je charakteristická příjemnou vůní, díky které si okamžitě získala oblibu žen a začala se přidávat do koupelí, mýdel, parfémů, krémů a vonných olejíčků. Vdechování levandulových silic pomocí aromatické koupele či sprchy napomáhá celkovému uvolnění organismu, mírní bolesti hlavy a působí antistresově.

Autor: Manufaktura

Jak na to?

1) Vytvořte si v koupelně příjemnou atmosféru - zapalte si přírodní svíčku z palmového vosku s vůní levandule.

2) Dopřejte si vonnou koupel v levandulové koupelové soli či olejové lázni, která z vás odplaví stres, únavu a napětí.

3) Po koupeli se zabalte do teploučkého županu a v klidu relaxujte při šálku bylinkového čaje s levandulí alespoň 15 minut.

4) Před spaním si vložte pod polštář levandulový sáček - vůně levandule má antistresové účinky a napomáhá při nespavosti.

Další návody na malé domácí lázně najdete na www.manufaktura.cz.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články