Rýmička – chlapská smrtelná nemoc na sedm písmen

Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
18. prosince  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Otřepaný vtip, který jistě slyšíte každou sezónu. Ale ruku na srdce – myslím, že i nás děvčata dokáže rýma pěkně potrápit. Zarudlé oči, zastřený hlas, zarudlý a podrážděný nos. Nic příjemného.

Tady se hodí, více než kdy jindy, kvalitní kapesníky.

Neustálé utírání nosu vede k zarudnutí a podráždění pokožky v okolí nosu. To je velmi nepříjemné pro jakoukoli pokožku.

Kapesníky KLEENEX® Balsam obsahují výtažky z měsíčku lékařského, který snižuje riziko podráždění nosu. Jemná vrstva balzámu chrání okolí nosu před vysycháním a následným zarudnutím.

Síla měsíčku lékařského

Krásné oranžové květy měsíčku lékařského jsou tak působivé s veselé, že je možné je zařadit mezi nejkrásnější květiny. Květy zdobí zahrádky až do podzimu, ale většina lidí ani neví, jak velká léčivá síla se v nich nachází.

Hlavní léčebné využití měsíčku je zevně na těžce se hojící rány, většinou ve formě obkladů či masti. Velmi dobře pomáhá i při drobných poraněních. Právě proto jsou kapesníky Kleenex potaženy jemnou vrstvou balzámu s výtažky z měsíčku lékařského. Měsíček pokožku zklidňuje a zmírňuje tak nepříznivé dopady neustálého smrkání a utírání nosu.

Autor: Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.

Ideální kapesník

KLEENEX® Balsam je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní.  Nyní v novém, přitažlivějším balení.

KLEENEX® Balsam je k dostání v boxu i kapesním balení.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku